Sınavlarım çok kötü geçti

Bu sınavlardan belirli bir sebep için çok yüksek almam gerekiyordu. Liseye yeni geçtim fen lisesinde okuyorum. En az 85 ortalama yapmam gerekiyordu ve kendime çok güveniyorum. Çok fazla güveniyordum kendime niyeyse. Derste yapamadığım soruyu 'amaan sınavda yaparım' diyerek geçiştiriyordum. Sınavlara girerkende sınav esnasında da çok iyi geçti deyip duruyordum. Tüm sınavlarım çok iyi geçmişti, ama hepsi berbat geldi. Kesinlikle 100 dediğim matematik sınavından 48 aldım. Çok kolaydı dediğim ingilizceden 70 aldım. 8. sınıfta ortalamam 89'du. Şu an sadece 2 sınavım kaldı ve ortalamam büyük ihtimalle 65 tarzı bir şey olacak. O iki sınavda çok kötü geçecek moral falan kalmadı zaten. Her sınavdan sonra diğerinde düzeltirim diyorum fakat hep daha da dibe batıyorum. Ne yapmalıyım. Sıkı çalış demeyin mümkün değil.

Ayrıca 85 yaparsam yeni telefon alacaklardı. Ama muhtemelen 75 falan anca olur ortalama. Nasıl ikna ederim sizce?

Yarın sınavım var. Şuan ders çalışmam gerek ama yapamıyorum. Video'yu açıyorum ama odaklanamıyorum.
Valla ben biyolojiden 10 aldım 20 soruda

Yeni konular

Geri
Yukarı