9. sınıf çok kötü geçti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Diyelim ki bir şekilde 9'u geçtiniz diyelim. 10. sınıfın kat kat daha zor olacağını bilmiyorsunuz sanırım. Derslerden nefret etmemeniz ve istikrarlı bir şekilde çalışmanız gerekiyor.

OBP isterse bana hancer soksun hedefim yüksek evet ama yolun basında böyle gidiyorsam diye düşünüyorum.

Hocam hedefinizin yüksek olması güzel ama OBP'yi hafife almayın şu an ortalamam 94.5 hedeflediğim sıralamada muhtemelen -500 gibi bir siralama kaybım olacak.

Diyelim ki bir şekilde 9'u geçtiniz diyelim. 10. sınıfın kat kat daha zor olacağını bilmiyorsunuz sanırım. Derslerden nefret etmemeniz ve istikrarlı bir şekilde çalışmanız gerekiyor.
Neden böyle bir şey söylüyorsunuz ki? benim bile hevesim kırıldı okurken. Çocuk da durumu toplamak için tavsiye istiyor zaten.

Hocam hedefinizin yüksek olması güzel ama OBP'yi hafife almayın şu an ortalamam 94.5 hedeflediğim sıralamada muhtemelen -500 gibi bir siralama kaybım olacak.

OBP asla hafife alınacak bir illet değil biliyorum 9. sınıfı 70 70 70 ortalama ile nasılsa mahvettim ondan dedim isterse hancer soksun diye kaybedeceğim bir şey kalmadı OBP konusunda

9. batırdım 10.sınıfı kurtarıyım diye bu konuyu açtım.

Örnek vereyim 5. sınıfta özel okul burslulugunu kazandım 4 senemi kurtardım %70'di sanırım neden %100 diye dırdır cektim.

Hocam bunları çok takmamaniz lazım bazı aileler belki kendi kazanamadiklarini çocuklarının üstünden tamamlamak ister bilinci veya üzmek için yaptıklarını sanmıyorum ama yapıyorlar bir süre daha katlanman lazım.

Hocam bunları çok takmamaniz lazım bazı aileler belki kendi kazanamadiklarini çocuklarının üstünden tamamlamak ister bilinci veya üzmek için yaptıklarını sanmıyorum ama yapıyorlar bir süre daha katlanman lazım.

Hocam ilkokuldan beri anksiyetem ve adhd tanım var ve bu cıdden belgelerde gözüküyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı