9. Sınıf Fen Lisesi Zor mu?

4 yıl sonra yeni mesajlar menüsüne düşmesi... 9. sınıfı görünce yaşıtız sandım oysaki 4 yaş fark varmış çok merak ettim şimdi nerdesiniz diye açıkçası :)

Merhabalar öncelikle. Bu yıl 8. Sınıfı bitirdim. 7.sınıfta sadece son gün çok çalışarak yıl sonu ortalamam 98 oldu. 8. Sınıfta ilk teogda eşeklikten 4 yanlış yaptım. İkinci TEOG'da yanlışsız geçti. Hatay Fen Lisesi'ne gideceğim. Sizce 9. Sınıfta çok zorlanır mıyım? Okul hayatım boyunca (8.sınıf dışında çünkü 8'de müthiş düzenli çalıştım.) hiç düzenli çalışmadım. Sadece ödevleri yaptım ve derse hep katıldım dersi çok iyi dinledim. Yani dersi derste anladım sadece. Fakat çok iyi puanlar aldım. 8.sınıfta son haftalar günde 600 veya 1000 soru çözdüğümü hatırlıyorum. Ama lisede bu kadar çalışmayacağımdan eminim. Günde 2 saat filan düzenli çalışmayı planlıyorum. Bilgisayar kurduğum zaten. Bilgisayarla arada uğraşırım diye düşünüyorum. Sizce böyle 9. Sınıf verimli ve iyi bir şekilde geçer mi. Fen Lisesi çok mu zor ortaokula göre? Yazılılar kazık mı? :) Tavsiyelerini ve görüşlerinizi belirtirseni çok sevinirim. Bu kadar yazıyı üşenmeden okuduğunuz için ayrıyetten teşekkürler. ;)
Ne oldu hangi universitedesin suan yks de naptin 7 yil gecti

Geri
Yukarı