9.sınıf zor mu?

Öncelikle herkese selam. 👋 ben 9.sınıfa yeni geçtim. 9.sınıftayken hem derslere yoğunlaşmak hem de kendimi yazılımda geliştirmek istiyorum fakat 9.sınıfa zor diyorlar.
Sizce ikisi aynı anda yürütülebilir mi?

Biyolojisi zor matematiği sonlara doğru zorluyor onun harici dersi dersdte dinliyorsan kolay bir de sınav haftası çalışman lazım.

Alakası yok hiç çalışmadan rahatça geçtim tabii sana çalışma demiyorum.🙂

Liseden liseye değişir aslında okuduğunuz lise niteliksizse rahatça geçersiniz fakat iyi bir okuldaysanız biraz çalışmanız gerekir dokuzuncu sınıfta genelde biyolojide zorlanıyorlar fakat ona ders sonrası 1-2 saat ayırsan evde rahat geçersin.

En kolay sınıf 10'dur.

Gerçekten o kadar kolay mı bende bu sene 10'a geçeceğim.

Liseden liseye değişir aslında okuduğunuz lise niteliksizse rahatça geçersiniz fakat iyi bir okuldaysanız biraz çalışmanız gerekir dokuzuncu sınıfta genelde biyolojide zorlanıyorlar fakat ona ders sonrası 1-2 saat ayırsan evde rahat geçersin.

Gerçekten o kadar kolay mı bende bu sene 10'a geçeceğim.
Hocam basit aslında ben de 10'u yeni bitirdim. Günde 1-2 saat bazen hiç çalışmıyordum. Çok işe yarıyor. Çok fazla konu yok. Ama iyi öğrenilmesi gereken şeyler var. Mantığı öğrenilmesi gerek. Yani bunlar temel oluşturucak şeyler. Şimdi öğrenirsen sonra çok rahat edersin. Basit diye hafife alma ve zor diye de korkma. Orta basit bir sınıftı bana göre. Disiplinli git konular birbiriyle bağlantılı zaten.

Sınava son gün çalışan biri için 8'den çok daha zor. Günde 1-2 saat çalışacak biri sınavlardan rahatlıkla 90 civarı notlar alır.

Öncelikle herkese selam. 👋 ben 9.sınıfa yeni geçtim. 9.sınıftayken hem derslere yoğunlaşmak hem de kendimi yazılımda geliştirmek istiyorum fakat 9.sınıfa zor diyorlar.
Sizce ikisi aynı anda yürütülebilir mi?

Evet şu an açıktan 3. kez 9.sınıfı okuyacağım. Eğer çalışırsan düzenli şekilde geçersin okulunu bitirirsin ha dersen ben çalışmam bilgisayarda oyun oynayayım 2.donem hallederım falan ayvayı yersın.

10'a geçtim bu sene. Günlük çalışır ve konu tekrarı yaparsan basit. Konuları sınavdan önceki geceye bırakırsan ayvayı yedin, haberin olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı