9. sınıf geçme

ali cem

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 9. sınıfa gidiyorum yıl sonu ortalamam 50'nin üstünde olacak fakat 7 tane zayıfım var sınıfı geçermiyim ?
Not : Dil ve anlatım'dan geçiyorum

Merhaba arkadaşlar 9. sınıfa gidiyorum yıl sonu ortalamam 50'nin üstünde olacak fakat 7 tane zayıfım var sınıfı geçermiyim ?
Not : Dil ve anlatım'dan geçiyorum
inş bildiğim gibi değildir ama yeni yönetmelikte ortalaman 50 olsada 6 dan fazla zayıfı olan direkt olarak kaliyor ama siz genede bir ögretmenlerinize danisin

Son düzenleme:
Lisede kaç zayıfla sınıf geçiliyor?
Cevap: Eğer ortalamamız 50 nin altında ise sınıf geçebilmemiz için en fazla 3 zayıfımızın olması gerekmektedir. 4 ve üstü olduğu zaman sınıf tekrarı yapmak durumunda kalıyoruz.
3 ten fazla zayıfım olursa lisede sınıf geçebilir miyim?
Cevap: 3 ten fazla zayıfımızın olması durumunda eğer ki ortalamamız 50 nin üzerinde ise sınıfı geçebiliriz.
Zorunlu derslerden kalırsam sınıfı geçebilir miyim?
Cevap: Zorunlu derslerden kaldığımız zaman ortalamamamız ellinin üzerinde ise sınıfı sorumlu geçebiliriz. Bu da demek oluyor ki zorunlu dersleri vermek zorundayız.

Lisede kaç zayıfla geçiliyor? - Lise Rehberlik

Sınıfı geçiyorum müdür bey istersen 10 zayıfın olsun yıl sonu puanın 50'nin üstünde olursa sınıfı geçersin dedi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı