9. sınıf hafta içi planı nasıl olmalı?

11. sinif birisi olarak katilmiyorum, ozellikle matematik temeliniz yoksa ileride cok zorlanirsin, sadece matematigini ve dil bilgisine iyi calismani oneririm en azindan bir altyapın olur, arada bir fen bilimlerine goz gezdirirsen cok iyi olur. Temelsiz cok zorlanirsin.

Bence simdiden az az ders calismaya alistir kendini gunde 10 saat demiyorum :) az az hocam. Ne zarari varki? Telefona bakmak daha zararli bu tartisilmaz bir gercektir.

Dil seçer.

Hocam güne erken başlamak dinç tutar ama arkadaş eve 17.00'da geliyorsa sabah 11'de falan gidiyordur 7'de kalkıp boş boş dolanmak mantıksız bence hem 10 saat kalıyormuş arkadaşa yeterli olur diye düşünüyorum.
Okulu eve uzak olabilir, meslek lisesinde okuyor olabilir. 11'de başlayan lise olduğunu da sanmıyorum.

Okulu eve uzak olabilir, meslek lisesinde okuyor olabilir. 11'de başlayan lise olduğunu da sanmıyorum.
Hocam onu söylemeyi unuttum kusura bakmayın, evim okula yakın sayılır 25 dakika-30 dakika yürüme mesafesi 5 dakika araba mesafesinde, Uğur okullarında okuyorum özel okuldayım, Anadolu ve fen lisesi diye ikiye ayrılıyor ben Anadolu lisesindeyim

Hocam onu söylemeyi unuttum kusura bakmayın, evim okula yakın sayılır 25 dakika-30 dakika yürüme mesafesi 5 dakika araba mesafesinde, Uğur okullarında okuyorum özel okuldayım, Anadolu ve fen lisesi diye ikiye ayrılıyor ben Anadolu lisesindeyim
Okulunuz kacta basliyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı