9. sınıf ilk günü nasıldır?

UygarTR

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Hosting Sahibi
Merhaba, 3 ay maalesef ki hemencik geçti gitti 10 günde bitti 7/24 bilgisayar sayesinde yarın okul açılıyor. Ortalamam 91 ancak ilçemde iyi okul olmadığından mesleğe otomatik attı bilişim istiyorum ama bölüm seçmedim daha.

Sizce nasıl dersler ya da ilk gün ne yapıyoruz defter götürecek miyim ya da okul kıyafeti ne oluyor bize sivil yakalı gelin dediler bir bilgi verseniz <3

İlk gün kafana göre git yanına defter al yinede ama ilk gün çok sıkıcı olur hatta 9.sınıf başlı başına sıkıcı olur. Keyfini çıkarmaya çalış.

İlk gün aşşşşırı korkunç büyük ihtimal eve geldiğinde bi daha gitmek istemeyeceksin eğer arakdaş vs edinemeyip hep alay konusu olursan 4 yıl boyunca cehennem

Orta sondan çok bir farkı yok 9. Sınıfın. Okulda ne yapıcam diye bir sorunun spesifik bir cevabı olamaz. Sınıfındaki tipleri gözlemle aralarında kafanın uyuştuğu kişiler varsa yakınlık kurabilirsin.

Ortaokul arkadaşım var 1 adet ama bölüm seçince sınıflar değişecek mi?

MEB yeni yönetim Bize çok sağlam girecekler onu farkettim

Okul 8 de başlıyor 5-6 gibi bişeyde bitiyor

İlk gün kafana göre git yanına defter al yinede ama ilk gün çok sıkıcı olur hatta 9.sınıf başlı başına sıkıcı olur. Keyfini çıkarmaya çalış.

İlk gün aşşşşırı korkunç büyük ihtimal eve geldiğinde bi daha gitmek istemeyeceksin eğer arakdaş vs edinemeyip hep alay konusu olursan 4 yıl boyunca cehennem

Orta sondan çok bir farkı yok 9. Sınıfın. Okulda ne yapıcam diye bir sorunun spesifik bir cevabı olamaz. Sınıfındaki tipleri gözlemle aralarında kafanın uyuştuğu kişiler varsa yakınlık kurabilirsin.

Ek olarak dostcuyum direk ilk gün tüm sınıfla anlaşıcam.

Sizce nasıl dersler ya da ilk gün ne yapıyoruz defter götürecek miyim ya da okul kıyafeti ne oluyor bize sivil yakalı gelin dediler bir bilgi verseniz <3

İlk gün ders hiçbir lisede olmaz normalde. Tanışma, sohbet vs. ile geçer. İlk gün forma giymeden git derim. Hiçbir şey olmaz. Onun dışında orta sıralara otur, etrafı gözlemle birkaç tane arkadaş edin. Gerisi gelir zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı