9. sınıf kimya zor mu?

Bilim adamları ve diğer ezberlemen gereken yerler diye hatırlıyorum ilk konuyu. Kimyayla alakalı bir şey yok yani. Hepsi ezberlemen gereken şeyler.
Küçük bir kağıda notlar alıyorsun ve uygun bir yere koyuyorsun. Sonrası senin Poker Face'lik başarına bağlı :)

Yarın 3 tane sınavım var. Birisi kimya diğeri Almanca diğeri de sağlık.
Kimya düşündüğüm kadar zor mudur? Fazla abartılmasına gerek var mı?

Dersleri dinlemediysen hepsi zor. Ama genel olarak kimyada orta okul konuları anlatılıyor 9'un ilk dönemi. Asıl biyoloji ve coğrafya zor 9'da.

Bilim adamları ve diğer ezberlemen gereken yerler diye hatırlıyorum ilk konuyu. Kimyayla alakalı bir şey yok yani. Hepsi ezberlemen gereken şeyler.
Küçük bir kağıda notlar alıyorsun ve uygun bir yere koyuyorsun. Sonrası senin Poker Face'lik başarına bağlı :)
Ben de öyle yapıyorum hocam :D Full ezber olduğundan dolayı ne yapacağımı şaşırdım.
Dersleri dinlemediysen hepsi zor. Ama genel olarak kimyada orta okul konuları anlatılıyor 9'un ilk dönemi. Asıl biyoloji ve coğrafya zor 9'da.
Dersi dinlesem de bir şey anlamıyorum ki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimse alınmasın ama eğitim sistemi git gide en kötü öğrenciye ayak uydurmak için "basitleştiriliyor" utanmasalar alfabeyi 5 yılda öğretecekler o yüzden muhtemelen sınav çok kolay olur. Fakat zahmet edip kimse çalışmayacağı için yine dökülenler olacaktır. Tekrar ediyorum beni yanlış anlama ama sınava 1 gün kala ders zor mu diye soruyorsun, bugüne kadar hiç bakmadın mı bu derste ne anlatılmış, bu dersin konusu ne diye? Konulara baktıysan ve anladıysan kolaydır, anlamadıysan zordur. Fakat konulardan haberin bile yoksa zor mu kolay mı onu ancak yarın sınavda öğrenirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı