9. sınıf notlarım nasıl?

Eki Görüntüle 2008858

Sisteme girilmeyenler:
Coğrafya: 75.
Matematik: 50.
Bilişim teknolojileri (meslek): 80.
Programlama temelleri (meslek):10
Mesleki gelişim: 80-90

Edebiyat: 47-55 (konuşma ve dinleme daha açıklanmadı. Tahmini sonuçlarımdır.)

YKS derdim yoksa problem yok. Aslında var meslek derslerinle yürüyeceksin desek meslek düşük. YKS'den yürümek istiyorum desen oda düşük birinden birine odaklan bari dostum da en azından ileride bir şeyler yapma fırsatın olsun.

Programlama temellerinde hangi konular var
Algoritma var.
YKS derdim yoksa problem yok. Aslında var meslek derslerinle yürüyeceksin desek meslek düşük. YKS'den yürümek istiyorum desen oda düşük birinden birine odaklan bari dostum da en azından ileride bir şeyler yapma fırsatın olsun.
Daha çok polis olmak istiyorum.

Eki Görüntüle 2008858

Sisteme girilmeyenler:
Coğrafya: 75.
Matematik: 50.
Bilişim teknolojileri (meslek): 80.
Programlama temelleri (meslek):10
Mesleki gelişim: 80-90

Edebiyat: 47-55 (konuşma ve dinleme daha açıklanmadı. Tahmini sonuçlarımdır.)

İyi benim bu kadar iyi değil hangi tür liseye gidiyorsun ?

Algoritma var.

Daha çok polis olmak istiyorum.

Alanında ilerlemek istemediğini tahmin ediyorum. Algoritmadan bu kadar düşük aldığını göz önünde bulundurarak tavsiyem fırsatın varsa daha kolay bir bölüme geçip en azından TYT çalışıp polisliğe girmen olur. 10'luk algoritmayla zor çünkü programlama işleri.

Alanında ilerlemek istemediğini tahmin ediyorum. Algoritmadan bu kadar düşük aldığını göz önünde bulundurarak tavsiyem fırsatın varsa daha kolay bir bölüme geçip en azından TYT çalışıp polisliğe girmen olur. 10'luk algoritmayla zor çünkü programlama işleri.
Motora geçebilirim. Belki Mercedes veya Volkswagen atolyesine girerim. Lakin 10. sınıfta mı başlayacağım yoksa tekrar 9'u okumak zorunda mıyım?

Geri
Yukarı