9.sınıf okula alışma

Bugün ilk gündü ve hiç de güzel değildi ortam berbat sınıfın yarısı sınıf tekrarı yapıyor yaşça büyükler saçma sapan hareketler yapıyorlar oturduğum yerde bana bulaşıyorlar, kime desem ileride en yakın arkadaşın kesin onlar olur diyorlar elimden gelse okul değiştireceğim ama o da yok daha da gelse okulu bırakacağım okul okumadan iş sahibi olunsaydı. Ortam iyi olsa benim için sorun yokta nasıl bunlara uyum sağlayabilirim? (Atatürk mesleki ve teknik Anadolu lisesi)

Nakil yapıp Anadolu lisesine geçebilirsin ama çalışacaksan geç Anadolu'ya yoksa meslek lisesi devam et.

Bende de aynı durum aynı yaşta olduğum az kişi var çoğu sınıf tekrarı hani rahat dursalar tamamda özürlü özürlü hareketler millete sataşma bir şey desem olmaz demesem olmaz.

Evet bulaşmasalar iyi de işte ne desen anlamıyorlar dövsem döverim de kalıplı çocuk da değiller ama işte birbirlerine güveniyorlar

Evet bulaşmasalar iyi de işte ne desen anlamıyorlar dövsem döverim de kalıplı çocuk da değiller ama işte birbirlerine güveniyorlar.

Sakın hocam yapacağınız en son şey olsun karşılık vermek bende Bursa Atatürk mesleki ve teknik Anadolu lisesi mezunuyum. Okul ortamı öyle kötüydü ki anlatamam zor bitti 4 sene o çocukların çevresi var diye okulun abisi oluyorlar tek yapacağınız şey onların ortamına girmeyin ters düşmeyin yeterli.

Evet bulaşmasalar iyi de işte ne desen anlamıyorlar dövsem döverim de kalıplı çocuk da değiller ama işte birbirlerine güveniyorlar

En fazla muhabbet Selamünaleyküm Aleykümselam yoksa sınıf konuşmuyor kimseyle kendi arkadaşıyla konuşuyor herkes bende de arkadaş yok ortaokuldan kalma arkadaşlarımla aynı lisedeyim onlar diğer sınıfta ben tek kaldım sınıf değiştireyim dedim bakarız dediler hayırlısı artık.

Bugün ilk gündü ve hiç de güzel değildi ortam berbat sınıfın yarısı sınıf tekrarı yapıyor yaşça büyükler saçma sapan hareketler yapıyorlar oturduğum yerde bana bulaşıyorlar, kime desem ileride en yakın arkadaşın kesin onlar olur diyorlar elimden gelse okul değiştireceğim ama o da yok daha da gelse okulu bırakacağım okul okumadan iş sahibi olunsaydı. Ortam iyi olsa benim için sorun yokta nasıl bunlara uyum sağlayabilirim? (Atatürk mesleki ve teknik Anadolu lisesi)

Beden dersinde futbol oynamaya çalış onlarla sosyalleş.

En fazla muhabbet selamünaleyküm aleykümselam yoksa sınıf konuşmuyor kimseyle kendi arkadaşıyla konuşuyor herkes bende de arkadaş yok ortaokuldan kalma arkadaşlarımla aynı lisedeyim onlar diğer sınıfta ben tek kaldım sınıf değiştireyim dedim bakarız dediler hayırlısı artık.

Tenefüste buluşun.

Yeni konular

Geri
Yukarı