9. sınıfa İngilizce kitapları verilmemesi

Roxor

Kilopat
Daha fazla  
Anadolu Lisesi'nde okuyorum ve İngilizce kitaplarımız yok. Yabancı dil içeren tek kitap Kuran-ı Kerim kitabı. Okulun yabancı dili İngilizce olarak geçiyor. Din kitapları normal poşetten değil de ayrı olarak verilince bir işkillendim. Bunda bir olay olabilir mi?

Akrabam olan ingilizce öğretmenine sordum. Boşver dedi. Bir şey bildiğine eminim ama bana söylemiyor. Bir şey varsa olay çıkartacağımı o da biliyor. Sanırsam ondan söylemiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Poşetin içinde ki kitaplarda sıralı değildi. Eskiler sıralıydı diye hatırlıyorum. Hala birşey var diye şüphe ediyorum.

Bize de vermediler çünkü nakil işlemlerinin bitmesini bekliyorlar. Normalde pazartesi günü ingilizce sınavı yapılır ve ona göre seviyeniz tespit edilir. Bu sınav bize verilecek kitaplar için önemli. İngilizcesi gelişmiş olanlara daha üst seviyeden anlatan kitaplar verilecek ve sınıflar ona göre yeniden karılacakmış. Ama bu sene nakil işleri olduğundan dolayı 1 hafta geciktirdiler. Bir de seçmeliye göre karma yapacaklarmış. Mesela bizim sınıfın yarısı ingilizce edebiyatı yarısı temel dini bilgileri seçti. Eğer bizim sınıfta ingilizcesi iyi olan kişiler çıkarsa onlara ayrı sınıf yapılabilir. Çıkmazsa seçmeli derslere göre karma olacak dendi bize.

Kitaplarımız geldi. Seçmeli saatlerin 1'i bize sorulmadan Kuran yapılmış. Diğer ikisi boş. Sınav da yapılmadı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı