9. Sınıfın ilk döneminde 51 olan ortalama 2. dönem 30 olursa sınıfta kalınır mı?

ege.crtyy

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, öncelikle ben 9. sınıf öğrencisiyim ve lise olarak sağlık mesleği tercih ettim. İlk dönem zar zor 51 ortalama yaptım ve lisenin zor olduğunun farkındayım. 2. Dönemde girdim sınavlara fakat çalışmama rağmen hocalar kendi kafasına göre 10-20 girdiler ve şu an 30 ortalamam var. 2. Dönem için sözlüler 50 yapabilir mi?

Merhaba arkadaşlar, öncelikle ben 9. sınıf öğrencisiyim ve lise olarak sağlık mesleği tercih ettim. İlk dönem zar zor 51 ortalama yaptım ve lisenin zor olduğunun farkındayım. 2. Dönemde girdim sınavlara fakat çalışmama rağmen hocalar kendi kafasına göre 10-20 girdiler ve şu an 30 ortalamam var. 2. Dönem için sözlüler 50 yapabilir mi?
Sözlülerle 50 olur ve sınıfı geçersin.

Sınavlar düşük olduğu için sözlüler 50 yapar. Ama fakat çalışmama rağmen hocalar kendi kafasına göre 10-20 girdiler
Bu kısma pek inanamadım. Kendi kafalarına göre 10-20 girmemişlerdir.

Hocam maalesef 50 nin altına düşerse ortalamanın sinif tekrarı yaparsınız. Sözlülerle 50 olup olmayacağını bilemeyiz çünkü bu sizin sınıftaki durumunuza bağlı. Eğer hocalar seviyorsa yüksek verir bu sayede geçersiniz.

Sınavlar düşük olduğu için sözlüler 50 yapar. Ama fakat çalışmama rağmen hocalar kendi kafasına göre 10-20 girdiler
Bu kısma pek inanamadım. Kendi kafalarına göre 10-20 girmemişlerdir.

Kafasına göre nasıl 10 20 giriyor? Ne aldıysan odur. 2. sınavlarda toparlaman gerekiyor anca kurtuluş için.
Mesela anatomi dersimiz var kağıdı baya doldurdum ve emin olduğum şeyler hadi en kotu 30almam gerekirken o kadar yani hoca 7girmis ve kagidida göstermiyor bize

Hocam maalesef 50 nin altına düşerse ortalamanın sinif tekrarı yaparsınız. Sözlülerle 50 olup olmayacağını bilemeyiz çünkü bu sizin sınıftaki durumunuza bağlı. Eğer hocalar seviyorsa yüksek verir bu sayede geçersiniz.
Genellikle en dusuk 60veriyorlar

Olayın aynısını yaşıyorum tek fark 1.dönem 47 2.dönem 35 benim proje performans gibi şeylerle çıkartırız inşallah

Yeni konular

Geri
Yukarı