9. Sınıfta 1. Dönem ortalamam 35 sınıfta kalır mıyım?

35 nasıl aldın yahu neyse olan olmuş. Bunu bence buraya yazacağına internetten MEB'in bu konu şartlar için belirttiği çizelgeye bakmalıydın. Benim bilgim çerçevesinde edebiyattan kalırsan biter. Ve genel ortalaman 50 üzerinde olmalı. Buradan bak:
Direk MEB'in koşulları. Bunlara uyarsa geçersin.

Daha 1. dönem bitmedi ki. 2. sınavlardan ne kadar yüksek alırsan o kadar iyi olur. Ayrıca dönem sonu sözlü vs. bazı hocalara kaldığını söyleyerek biraz not koparabilirsin.

Camila'nın dediği gibi: Daha sınavların bitti mi? Daha hocalar performans notu verdiler mi? Performans notları hayat kurtarıcıdır, onları es geçme :) Zaten genelde 60 üstü verirler. Bu durumda senin ortalamanı yüksek derecede artırırlar. Hadi iyisin ;)

2.ci sinavlarda yukseltmeye bak olurda bu donem 45 46 civari ortalaman olursa 2.ci donem kurtarirsin benim gecen sene ilk dönem ortalamam 46 idi 2.ci donem 55 yaptim gectim moral bozmana gerek yok ilk donem yapamazsan 2.ci donem yaparsin

35 nasıl aldın yahu neyse olan olmuş. Bunu bence buraya yazacağına internetten MEB'in bu konu şartlar için belirttiği çizelgeye bakmalıydın. Benim bilgim çerçevesinde edebiyattan kalırsan biter. Ve genel ortalaman 50 üzerinde olmalı. Buradan bak:

Bizde ortalama olarak 20 alan vardı her sınav 20 40 falandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı