Çözüldü 9. sınıfta edebiyattan kalınırsa sınıfta kalınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hexac

Decapat
Daha fazla  
9. sınıfta edebiyattan kalacağımı düşünüyorum sadece edebiyatım kötü eğer kalırsam direkt sınıfta kalıyor muyum? benim için bir sorun yaratır mı?

9. sınıfta edebiyattan kalacağımı düşünüyorum sadece edebiyatım kötü eğer kalırsam direkt sınıfta kalıyor muyum? Benim için bir sorun yaratır mı?

Sorumlu olarak geçersin 12. sınıfa kadar sorumluluk sınavına girip vermen gerekiyor yoksa lise diploması alamazsın.

Sorumlu geçmemem için anladığım kadarıyla 50 olması lazım min ortalamamın veya eğer kalırsam 12. sınıfa kadar 9.sınıfta kaldığım edebiyat için sorumluluğa girebiliyor muyum?

Sorumlu geçmemem için anladığım kadarıyla 50 olması lazımmin ortalamamın veya eğer kalırsam 12. sınıfa kadar 9.sınıfta kaldığım edebiyat için sorumluluğa girebiliyor muyum?

Evet girebiliyorsun her sene 2 defa oluyor çoğunlukla 1.dönem başı ve 2.dönem sonuna doğru olur veya bazen 2.dönem başı da oluyor okul sayfasından kontrol etmen gerek.

Geri
Yukarı