9. sınıfta kaldım

• Konuyu başlatan Apx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 96
  • Görüntüleme 7B
9 sınıfta kaldım hep PC oyunları oynuyorum yani sabah kahvaltı edip akşam 2 3'e kadar oyun oynuyorum. Babam nadir bana ders çalış der ama ben çalışmadığım için hiç demiyor. Annemde artık dememeye başladı. Ne yapmalıyım? Çalışıp güzel bilgisayar alıp ayrı ev vs gibi şeyler düşünüyorum. 2 haftadır fikir verin. Ne yapmalıyım?

2. sınav dönemine odaklan.

Alt tarafı sınıfta kalmışsınız sebebi ise çok bilgisayar oynamanız.Günde 1 2 saatinizi derslerinize verseniz önümüzdeki sene sınıfı kolayca geçersiniz."ayrı ev" falan filan diyerek saçma sapan şeyler düşünmeyin.

Yaz tatilinde işe girip çalışabilirsiniz deneyim kazanmak için.Kazandığınız para ile de hobi edinmenizi öneririm.
Spor salonuna,kick-boksa gitseniz bile bunun dönüşü size çok güzel olur.

9 sınıfta kaldım hep PC oyunları oynuyorum yani sabah kahvaltı edip akşam 2 3'e kadar oyun oynuyorum. Babam nadir bana ders çalış der ama ben çalışmadığım için hiç demiyor. Annemde artık dememeye başladı. Ne yapmalıyım? Çalışıp güzel bilgisayar alıp ayrı ev vs gibi şeyler düşünüyorum. 2 haftadır fikir verin. Ne yapmalıyım?

Hocam ders çalışın her gün bir 2 hafta PC kullanmayın spor yapın PC kullanmazken ETH mining yapın para kazanın.

Geri
Yukarı