9. sınıfta kaldım

• Konuyu başlatan Apx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 96
  • Görüntüleme 7B
Ben çalıştım zaten konularımın hepsi tam tek yapmam gereken tekrar fakat her yapılacak denildiği zaman öyle bir çalıştım ki artık çalışmak istemiyorum. Sıkıldım ve bıktım artık olup bitsin artık.
Doğru hareketi yapmışsın diyebilirim. #sınavlariptalolsun mudur nedir, o hashtag'i açanların yüzde 70'inden fazlası eminimdir ki sınava çalışmayıp iptal olsun diye ağlayanlardır.
Anca hocaya çok büyük terbiyesizlik yaparsan veya çok disiplinsizsen öyle kalırsın en azından bizim okul oyleydi.
Dediğim gibi bizde de öyleydi ve çevremdeki bütün okullarda da öyleydi. Bence kalma var ama kalmak imkansız gibi bir şey.

Bu saatten sonra okuldan sana fayda gelmez.

Bir dükkanda çırak olarak işe başlamanı tavsiye ederim. 25 yaşlarına gelince de kendi dükkanını açarsın. En azından bu şekilde ileride asgari ücretle yaşamak zorunda kalmazsın. Herkes okuyacak diye bir şey yok.

Bir kere sınıfta kaldı diye hemen cirakligami başlasın?

Doğru hareketi yapmışsın diyebilirim. #sınavlariptalolsun mudur nedir, o hashtag'i açanların yüzde 70'inden fazlası eminimdir ki sınava çalışmayıp iptal olsun diye ağlayanlardır.
Vallah artık umurumda değil. Sıktı artık bu sınav muhabbetleri. Ama kalma korkum gram geçmiyor ortalamam 100 şuan ama 😆

Bu saatten sonra okuldan sana fayda gelmez.

Bir dükkanda çırak olarak işe başlamanı tavsiye ederim. 25 yaşlarına gelince de kendi dükkanını açarsın. En azından bu şekilde ileride asgari ücretle yaşamak zorunda kalmazsın. Herkes okuyacak diye bir şey yok.
Komik. Milletin işini kolay sanmak çok komik. Okusa kendi mesleğini kuracak belki de.

Bu kişi okuyupta ne olacak? Adamın okulla ilgisi yok, zorlamanın bir manası da yok.

Ben ona bir tavsiye verdim. İster dinlesin ister dinlemesin. Umurumda değil.

Tmmda Türkiye'de okuyan bile iş bulmakta zorlaniyor okumayan nasıl kolay kolay iş bulsun.

Geri
Yukarı