9. sınıfta notlarım çok düştü

@FarCioS tamam o zaman ders çalışmasın notlarının vahiy yoluyla yükselmesini beklesin.

Dua edebilirsin mesela.

Tevekkül etmek için önce elinden geleni yapman gerek. Ders çalışmadan "Allah'ım lütfen bana matematikten 100 alabilmeyi nasip eyle" dersen tabii olmaz.

Abartmayın kardeşim böyle şeyleri. Benim 9. sınıfta 9 tane kırığım vardı. Hepsini az bir çalışmayla verdim gitti 2 sene sonra. Önemli olan iman.

İman ve ders için dua etmek farklı şeyler. İman tabii ki daha önemli.

Ne kadar genç yaşta başlarsa o kadar iyidir iman. Kafayı ye evrenin sırrını araştır demiyorum. Sadece biraz iman ve biraz istikrar. Herşeyin başı sağlık. Sağlık mısın çocuğum sen? Annenle, babanla aranı iyi tut. Ailene ve derslerine önem ver. Takılabildiğin kadar kızla takıl. O günlerini özleyeceksin.

Ne kadar genç yaşta başlarsa o kadar iyidir iman. Kafayı ye evrenin sırrını araştır demiyorum. Sadece biraz iman ve biraz istikrar. Her şeyin başı sağlık. Sağlık mısın çocuğum sen? Annenle, babanla aranı iyi tut. Ailene ve derslerine önem ver. Takılabildiğin kadar kızla takıl. O günlerini özleyeceksin.

Kendinle çelişiyorsun resmen. Hem iman diyorsun hem de gayrimeşru ilişkilerin tadını çıkar diyorsun.

O yaşta günah olmaz.

Tamam o zaman doya doya alkoller şaraplar sigaralar içelim, üstünede 5 vakit namaz kılıp ben Müslüman'ım diyelim. Günahın yaşı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı