Notlarım düştü

TAHAU

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar selam, ailem ilk donem söz verdiler PC almaya ve 2. döneme ertelediler ama 80 üstü ortalama istediler. İlk dönem 83 idi şimdi 74 ve 80 olacağını sanmıyorum. Ne yapmam gerek? Kaldı 3 sınav.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer haftada 4-5 ders görüyorsanız son sınavlara çok iyi çalışın. Daha az görüyorsanız yine çalışın ama pek yükselmesini beklemeyin.
Ders içi performans notlarınız girilince durum değişebilir.

1.dönem ortalamam 78'den sözlüler ile 89 olmuştu. Ama 2.yazılılara abandığım için ve hocaların gözüne girdiğim için bol keseden verdiler sağolsunlar. Anadolu lisesi 10.sınıf öğrencisiyim.

Anlaşma ilk dönem için yapılmış. Sonuç olarak PC alma işi o notlara göre değerlendirilmeli. Müzakere sürecinde bunun üzerinde durman faydalı olur. Ben hayalkırıklığı yaşadım falan diyebilirsin ikinci dönem notları için. Notların biraz düştü diye de kendin üzülüyorsan, üzülme. Değmez.

Valla her ders sonunda eve gittiğinde bi 30 dk tekrar yap,son sınavlara iyi çalış hocaları dikkatle dinle zaten başarılı olursun son sınavlardaki başarıların yükselirse hocalarda sözlülerine iyi verir.üşenme çalış

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı