9. sınıfta teşekkür belgesi kötü mü olur?

Ben 9. sınıfım ve şimdiye kadarki tüm sınıflarda takdir aldım. Sizce 9. sınıfta teşekkür alsam kötü olur mu yani aile tarafında bana karşı azar vs. 9. sınıf biraz zor.

10. sınıfım şu an. OBP'm yani ortaokul ortalamam 95.6 ydı ve ortalamam ile bir okula girdim şu an, 9. sınıfta belki çok saldığım için de olabilir, ortalamam 1. dönemde 65, 2. dönemde 69'du sadece bunu bir düşün derim. Teşekkür hani belki kötü olabilir ben belge bile alamadım. 9 zor çok kafana takma dersi anladıysan sıkıntı yok. Ama cidden dersi anlamayıpta sınavı yapamadıysan gidip çalışmalısın.

Ben 9. sınıfım ve şimdiye kadarki tüm sınıflarda takdir aldım. Sizce 9. sınıfta teşekkür alsam kötü olur mu yani aile tarafında bana karşı azar vs. 9. sınıf biraz zor.

Bende ortaokulu Full takdirle bitirdim liseye bir geçtim ortalama 56 3 4 dersten kaldım vs. normal kankam merak etme

Ortaokul ve lise farklı. Ben de 9. sınıftayım, ben de hep takdir alıyordum. Geçen seneki ortalamam 87'di. Lise daha zor. Şişme sözlü notları yok. Ayrıca bu takdir teşekkür zımbırtıları gösteriş dışında bir işe yaramıyor.

Geri
Yukarı