9. sınıftan beri okula gitmemek

-

Açık olarak konuşmak gerekirse durup dururken birinin "bakın benim 200.000TL param var" deyip bunu internete yazması insanlara garip gelir. Belkide aileniz varlıklı ya da yüksek bir meblaya denk mirasınız var? O yüzden kimsenin sizin "Valorant hesapları ve fındıkla 200.000TL kazandığınıza" inanmasını beklemeyin.

Hocam Valorant hesabı yerine Rusya'dan ürün satın alıp Avrupa veya kuzey Amerika'ya sattım desem daha mantıklı olur mu?

Türkçen iyi diye de vasıflı ve manalı bir insanda olmuyorsun :)
Ne okuduğunuzu anlayın lütfen. Manalı insan diye bir şey demedim. Bunları söylemek manasız dedim. Yani anlamsız. Ve benim dil bilgim iyi falan değil. Bir de vasıflı birey olmak için paraya değil bilgiye ihtiyacın var. Öbür türlü sadece parası için katlanılan biri olursunuz. Paranız bittiği an değeriniz de biter ve kolay vazgeçilen biri olursunuz.

Ne okuduğunuzu anlayın lütfen. Manalı insan diye bir şey demedim. Bunları söylemek manasız dedim. Yani anlamsız. Ve benim dil bilgim iyi falan değil. Bir de vasıflı birey olmak için paraya değil bilgiye ihtiyacın var. Öbür türlü sadece parası için katlanılan biri olursunuz. Paranız bittiği an değeriniz de biter ve kolay vazgeçilen biri olursunuz.

Hocam düzgünce konuşalım siz para kazanmam ile neden alay ediyorsunuz para kazanmam alay edilecek bir şey mi?

Ben konuyu zaten para kazandığımı size anlatmak veya kanıtlamak için açmadım. Zaten hayatım da bir karar alacağım ve bazı insanların fikirlerini görmek istedim. Ve konuya yazan insanlar sadece paranın derdine düşmüş.

Biz de onun için açmadığını biliyoruz. Sadece hesap al sat yaparak 200.000 TL kazanmanın imkansız olduğunu söylemeye çalışıyoruz. Konuya yazan insanların paranın derdine düştüğünü nereden çıkardınız?

Okula gidemediğim için canlı derslere katılıyordum, ama hiç kulak vermedim hep oyun oynadım.

Siz zaten hatayı başta yapmışsınız.

b1e5619f-fae3-4950-a716-3795b6f67892.jpg

Elbette her işin belirli bir zorluğu vardır. Fakat senin böyle bir iş yapıp beynimi kullanıyorum demeni doğru bulmuyorum. Ben hesap satma işinde profesyonel değilim. Fakat dışarıdan bakıldığı zaman çok zor bir işmiş gibi durmuyor. Ondan daha zor bir iş söyleyeyim size, kod yazmak. Gerçekten hesap satmaktan daha zor ve sizin dediğiniz kadar para kazanamıyorlar. Hangi insan ile al sat yaptığını merak etmiyorum. Zaten düzgün müşteriyi bulduysan her türlü satarsın.

Hocam mesela Avrupa'ya açık bir site de satıyorum ve satışım ve değerlendirmem bol olduğu için alıcıların güvenini kazanıyorum o yüzden hızlı ve güvenilir bir şekil de hesapları satıyorum bu arada benim yaptığım işin bir geleceği yok en fazla 1-2 yıl sürer ondan sonra babamın işi ile devam edeceğim.

Kim inanacak LoL hesabı satarak 10 ayda 200 bin TL kazandığını bir aptala söylesen bile sana inanmaz.

Kazanan kazanabiliyor hocam sadece LoL ile değil Valorant'ta var.

Geri
Yukarı