9. sınıftan beri okula gitmemek

Merhabalar, bana laf etmenizin sebebini anlayamadım. TikTok'a düşecek kadar işler yapıp da lafı düşünmeden konuşan birisi ile de tartışmaya girecek değilim. Görüyorum ki 200.000 TL kazanmışsınız ama o paranın bir kısmıyla kendinize bir Türkçe öğretmeni tutamamışsınız, ne yazık. Kafka'nın da dediği gibi: "Beyinlerimiz savaşsın isterdim ama görüyorum ki silahsızsınız."

Dediğim gibi, sanırım benim gibi şu an sana ne denilse densin yaptığının utanç verici olduğunun farkına asla varmayacaksın. Benim gibi aradan zaman geçmesi lazım, fazla üzerine gitmek istemiyorum. Bir insana kinlenen birisi değilimdir. Ancak 5 ay bile benim o zamana göre çok değişmeme yetti. Umarım sen de aynı şekilde değişmeyi başarırsın.

Dostum benimle zorun ne anlamadım 15 yaşında 10 ayda 200k kadar kazanamaz mıyım bu imkansız mı?

Evet imkansız. 0 sermaye ve cahillikle bunu yapmanız imkansız. Daha kendi dilini konuşamazken yabancılara hesap satmanız imkansız. Siteniz veya size nereden ulaşıyorlar bilmiyoruz. Bir Valorant hesabına 3000 dolar vermeleri neredeyse imkansız. Size bu hesapları sağlayanları bilmiyoruz ki bunlardan belirli bir hesap almak için sermayeye ihtiyacınız var. Bu da 10.sınıftan itibaren açık öğretimde okuyup, sabahtan akşama kadar LOL oynayan birinde imkansız.
bu arada daha devam edebilirim ama sizi daha fazla küçük düşürmek istemiyorum.

Konuya gelirsek gerçekten bu kadar para kazanabildiğini varsayarsak gidin kolejde okuyun . En azından son okul yıllarını güzel geçirirsiniz.

Dostum benimle zorun ne anlamadım 15 yaşında 10 ayda 200k kadar kazanamaz mıyım bu imkansız mı?

Son düzenleme:
Konuyu okumaya başladığımda 8 sayfaydı okurken 14 oldu. Artık konu sahibi nedir necidir yorum yapmayacağım. konu sahibinin yalan söylemediğini varsayarak:eğer kendine güveniyorsan internetten başka şekilde para kazanma yollarını araştır. Çünkü bu LoL Valorant hesabı alıp satma işi daha uzun sürmeyebilir. fakat benim de anlamadığım bir şey var. Madem 8 ayda böyle bir işten bu kadar para kazanılıyor. Kimse daha önce bunu düşünmedi mi? Veya düşündüyse biz neden görmedik?

Konuyu okumaya başladığımda 8 sayfaydı okurken 14 oldu. Artık konu sahibi nedir necidir yorum yapmayacağım. konu sahibinin yalan söylemediğini varsayarak:eğer kendine güveniyorsan internetten başka şekilde para kazanma yollarını araştır. Çünkü bu LoL Valorant hesabı alıp satma işi daha uzun sürmeyebilir. fakat benim de anlamadığım bir şey var. Madem 8 ayda böyle bir işten bu kadar para kazanılıyor. Kimse daha önce bunu düşünmedi mi? Veya düşündüyse biz neden görmedik?
Kimse bilmiyor hocam bozmayın sırrı işte. Yoksa herkes kolay yoldan 200 K kazanacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı