9.sınıftan itibaren YKS'ye çalışılır mı?

Ouzkaann

Hectopat
Yer
https://www.google.com/maps/@33.8895674,-118.21533
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci, Sporcu
Merhaba, LGS'de başaramadım maalesef, sonucum aşağıda, ileride hayalim kimya mühendisi olup yapabilirsem Master yapmak. 9.sınıftan itibaren çalışmayı düşünüyorum, günde ortalama 4-6 saatimi ders için harcamayı düşünüyorum, sizce çalışmalı mıyım? Çalışırsam YKS'de derece yapabilir miyim? Nasıl çalışmalıyım?

Ouzkaan LGS sonuç.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, LGS'de başaramadım maalesef, sonucum aşağıda, ileride hayalim kimya mühendisi olup yapabilirsem Master yapmak. 9.sınıftan itibaren çalışmayı düşünüyorum, günde ortalama 4-6 saatimi ders için harcamayı düşünüyorum, sizce çalışmalı mıyım? Çalışırsam YKS'de derece yapabilir miyim? Nasıl çalışmalıyım?

Eki Görüntüle 1929784
Hocam kafanızın aldığı kadar çalışın 9. sınıfı iyi geçirirseniz ileride daha rahat edersiniz. Bol bol kitap okuyun. Ha bir de rahat olmaya bakın önünüzdeki sınava daha 4 sene var. Notlara dikkat edin üniversite puanınızı etkiliyor.

Eki Görüntüle 1929784

10.sınıfın yazında yavaştan başlayabilirsin. Eğer şimdi başlarsan sıkılırsın. Zaten derece yapan insanlar bu zamanlarda başlıyor 9.sınıfta başlamak akıl kârı değil.

Geri
Yukarı