9. sınıftan üniversite sınavına hazırlanmak

Yapmak istediğin en güzel çalışma sistemi. Öncelikle 9. sınıf konularını izle ve düşük seviyeli testler çöz. Fazla vakit harcamana gerek yok. Günde birkaç saat yeterli. Zaten şimdiden başlarsan bir süre sonra 9. sınıf bitmeden sen 10. sınıfa geçersin. Ardından direkt TYT çalışıp silip süpürürsün konuları. AYT'de hangi branşı istiyorsan ona da başlarsın. Fen Lisesindeyken arkadaşlarım bu şekilde günde en fazla 2 saat çalışırlardı ama 4 yıl boyunca düzenli çalıştılar. Hepsi Sayısal 4-15bin arasına rahatlıkla girdiler.

Hocam o manada yazmadım aslında
Yapmak istediğin en güzel çalışma sistemi. Öncelikle 9. sınıf konularını izle ve düşük seviyeli testler çöz. Fazla vakit harcamana gerek yok. Günde birkaç saat yeterli. Zaten şimdiden başlarsan bir süre sonra 9. sınıf bitmeden sen 10. sınıfa geçersin. Ardından direkt TYT çalışıp silip süpürürsün konuları. AYT'de hangi branşı istiyorsan ona da başlarsın. Fen Lisesindeyken arkadaşlarım bu şekilde günde en fazla 2 saat çalışırlardı ama 4 yıl boyunca düzenli çalıştılar. Hepsi Sayısal 4-15bin arasına rahatlıkla girdiler.
Sağolun, anadolu'ya gidiceğim büyük ihtimalile, aklımdaki fikir yaz tatili bitene kadar 9'u bitirmek ( ne kadar mümkün bilmiyorum ama sınırlarımızı zorlamak istiyorum ) devamıda gelir diye düşünüyorum

Mustafa Yağcı MY Matematik-1 ve olursa MY Matematik-2 kitabını bu sene bitirirsen kendini müthiş şekilde öne atarsın, konu anlatımında sorular en kolayından, testlerinde ise en zorundan çıkıyor, Mustafa Yağcıdan daha iyi Konu anlatımı bulamazsın.

Şimdiden Nesin Köylerini keşfetmen muazzam olur.

Mustafa Yağcının yanında 345 TYT Matematik Test kitabınıda alabilirsin.

8. sınıf Matematiğin nasıldı?

9. sınıf kaynaklarına hakim olmadığım için TYT önerdim, 9. sınıfta matematik adına föy çözüyordum, bu yüzden bilgim az.

Günü gününe ders çalışmak olabilir, matematiği iyi tutarsan yüksek ihtimalle iyi bir üniversitede okuyorsun. Okullar başlayana kadar sonuç yayınlarının 9. sınıf matematik fasikülü üzerinden istersen tekrar edebilirsin. Okul başladığında çok rahat edersin.

Mustafa Yağcı MY Matematik-1 ve olursa MY Matematik-2 kitabını bu sene bitirirsen kendini müthiş şekilde öne atarsın, konu anlatımında sorular en kolayından, testlerinde ise en zorundan çıkıyor, Mustafa Yağcıdan daha iyi Konu anlatımı bulamazsın.

Şimdiden Nesin Köylerini keşfetmen muazzam olur.

Mustafa Yağcının yanında 345 TYT Matematik Test kitabınıda alabilirsin.

8. sınıf Matematiğin nasıldı?

9. sınıf kaynaklarına hakim olmadığım için TYT önerdim, 9. sınıfta matematik adına föy çözüyordum, bu yüzden bilgim az.
8. sınıf matematiğim mallesef kötüydü genelde sözelim iyi ve fenim, peki Şenol Hoca'yı önerir misiniz hocam test kitabı/deneme açısından

8. sınıf matematiğim mallesef kötüydü genelde sözelim iyi ve fenim, peki Şenol Hoca'yı önerir misiniz hocam test kitabı/deneme açısından
Dostum Matematiğin kötü ise Popüler kanallar sana hiçbir şey katmaz, Mustafa Yağcı sana Matematiğin mantığını öğretir. Her şey bir yana unutma, nerede çokluk orada b?kluk.

Yeni konular

Geri
Yukarı