9. ve 10. sınıf konuları bir yazda biter mi?

Ekin2407

Decipat
Makaleler
3
9. sınıfım yazın 9 ve 10. sınıf konularını tek seferde bitirmek istiyorum. 3 ayda nasıl bir çalışma ile bitirebilirim? 9 kısmı daha çok tekrar olacak ama 10. sınıf kısmına sıkı çalışacağım. Yani günde kaç saat nasıl çalışmam lazım? Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl anladığına bağlı kimisi 1 konuyu 3 saatte anlar kimisi 10dk da.
Ortalama 3 saat çalışarak tüm konuları tekrar eder çalışmış olursunuz diye düşünüyorum.

Hızlı giden atın şeyi seyrek düşermiş kardeşim ne bu acele? Daha 10. sınıf konularını görmedin bile nasıl bitireceksin? 9. sınıf konularına çalış yeter. Şimdiden 10. sınıfa da çalışmak abartıdan başka bir şey değil.
Şimdiden değil zaten. Yazın 9. sınıfı hızlıca tekrar edip 10. sınıfa çalışmayı planlıyorum.
Hızlı giden atın şeyi seyrek düşermiş kardeşim ne bu acele? Daha 10. sınıf konularını görmedin bile nasıl bitireceksin? 9. sınıf konularına çalış yeter. Şimdiden 10. sınıfa da çalışmak abartıdan başka bir şey değil.
Umarım anlatabildim.

Son düzenleme:
Peki sizce ne yapmalıyım yazın?
Oyun oyna gez dolaş diyecekler muhtemelen. Ben de 9.sınıfım aynı yönde planlarım var, 10.sınıf'ın konuları ağır ne kadar erken başlarsak o kadar iyi tabi 9'u iyi bir şekilde bitirerek.
Youtube'da konu anlatımı izler anlamadıklarını hocalarına sorar en azından ben böyle yapacağım.

Geri
Yukarı