90-140 FPS Immortal Elo için yeterli midir?

İşletim sistemi
Windows 10

Leoon

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Valorant'ta 120 Hz monitörüm var ve 1920x1080 çözünürlükte 90-140 arası FPS alıyorum. Sizce Immortal Elo için yeterli midir?

Vallahi ben 1 yıldır immortal eloda oynuyordum 60Hz monitör ile daha yeni 1 ay oldu 144Hz ve GTX 1650'li sisteme geçtim güzel oldu fakat ahım şahım bir fark yok yani iyi oynayan adama 60 da yeterli merak etme.

FPS iyi ama bu Valorant'tan mıdır nedir CS:GO'da öyle değil mesela sorun şu ki FPS yüksek olsa da fareyi hareket ettirirken kasıntı var böyle ağır bir şekilde dönüyor aim sanki ama CS:GO'da bayağı akıcı bu Valorant'la alakalı bir şey mi acaba?

FPS iyi ama bu Valorant'tan mıdır nedir CS:GO'da öyle değil mesela sorun şu ki FPS yüksek olsa da fareyi hareket ettirirken kasıntı var böyle ağır bir şekilde dönüyor aim sanki ama CS:GO'da bayağı akıcı bu Valorant'la alakalı bir şey mi acaba?

Kanka sisteminin ne olduğunu biz nereden bilelim? Oyunda skillerin atıldığı yerde FPS'in düşmesi normal veya Online diğer insanların olduğu yerde düşmesi normlade sistemini biz bilmeden nasıl yorum yapabiliriz ki.

Kanka sisteminin ne olduğunu biz nereden bilelim? Oyunda skillerin atıldığı yerde FPS'in düşmesi normal veya Online diğer insanların olduğu yerde düşmesi normlade sistemini biz bilmeden nasıl yorum yapabiliriz ki.
8 gb ram
240 gb ssd
gt 1030 2gb ekran kartı
i7 850 1.nesil

Geri
Yukarı