90 TL'ye en iyi ev interneti

Türk Telekom'da sınırsız 24mbps VDSL 96 TL'ye alıyorum. Hız açısından çok memnunum maksimum hızı alıyorum snr margin vs. değerlerim çok iyi. Daha iyi tarife olarak neler var? Alternatif iss leri değerlendirmek istiyorum. 50 mbps'e kadar çıkabiliyorum fakat snr margin'in çok düşmesinden korkuyorum. Şu an 24 mbps'de snr margin değerim 23.

Ben birkaç ay önce 2 yıl taahhütlü Kablonet bağlattım. Akıllı sınırsız 100 mbit. Çok ama çok memnunum. Bir arıza olduğunda birkaç saat içerisinde gelmeleri ve min 95 mbit hız almam da cabası. Aile evinde de kablonet kullanıyoruz senelerdir. Altyapı varsa hiç düşünme derim.
Aynı paketi 3 gündür kullanıyorum. Sabit 97 download 4.9 upload. Kesinlikle altyapı varsa öneririm. Ve bizim ev eski ve merkezi bir yer değil buna rağmen bu hızlar çok iyi. Sadece akşam 19 ile 24 arası download 25 oluyor. Akıllı sınırsız dedikleri bu.

TurkNet alma. Sıkıntılı bir ISS. Özellikle yurdışı kaynaklı sitelerde ve oyunlarda (Twitch, PUBG, WoT) rezil olursun. Millenicom öneriyorum. Ben doğru düzgün şikayetçi olanı görmedim.

LoL'de 4 ping alan ben bunu beğenmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı