900-1000 TL Ekran Kartı Önerisi

Tümay Kara

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Serbest Meslek
Arkadaşlar Sistemim;

Anakart : Z97 Pc Mate
İşlemci : G3258 4.4 Oc
Ram : 2 + 2 + 4 = 8 Gb Ram var Ramlerin 1 isi Zepplin Ultra (4gb), Diger ikisi eski.
Psu : Eski ancak ekran kartı ile beraber onuda değiştireceğim (anlık 350w)
Hdd: 500Gb Toshiba 7200Rpm

Arkadaşlar sistem böyle,ekran kartı , psu ve işlemci soğutucu alacağım.
Benim için önemli olan şuanda ekran kartıdır 900-1000 TL bu paraya en iyisi en günceli olsun istiyorum.
Psu ya gelirsek 80 plus ekran kartına yetebilecek bi psu arıyorum,çokta fazla aşırı bişey olmasına gerek olmadığını düşünüyorum sistemi beslesin benim için yeterlidir,fazlasında gözüm yok.

Yardımlarınızı bekliyorum ekran kartını ve diğer gerekli parçaları haziran ayı gibi alacağım elime haziranın 1 inde 1600 gibi bir para geçecek ve nakit alacağım.

R9 290 ve ya 1100 TL civarında GTX 970 alabilirsiniz. 600 watt bir kaliteli PSU yetecektir. İşlemcinizle ekran kartları darboğaz yapmaz ama sistem de dengeli olmaz.

Benim için önemli değil işlemci %100 görürken ekran kartı %70 görsün darboğaz olsun benim için problem değil g3258 uygun fiyat işlemci ,yerine i5 k serisi işlemci gelebilir 1 sene sonra falan.

R9 290 ve ya 1100 TL civarında GTX 970 alabilirsiniz. 600 watt bir kaliteli PSU yetecektir. İşlemcinizle ekran kartları darboğaz yapmaz ama sistem de dengeli olmaz.
ve fiyatları nerden aldığınızı öğrenebilirmiyim ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı