900-950 bin TL otomatik vites araba önerisi

sanalMakine

Centipat
Arkadaşlar merhaba,

900-950 bin TL aralığında otomatik vites, hatchback veya sedan kasa araba önerilerinizi nelerdir? İlk kez araba alacağım araba konusunda teknik bilgim yok. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Küçük bir araba mı istiyorsunuz 4 kişilik aile arabası falan mı? Tercihiniz dizel mi benzinli mi? Kilometre ya da değişen boya takıntınız var mı?

İkinci el mi, sıfır mı bakıyorsunuz?

İkinci el bakıyorum.

Küçük bir araba mı istiyorsunuz 4 kişilik aile arabası falan mı? Tercihiniz dizel mi benzinli mi? Kilometre ya da değişen boya takıntınız var mı?

Çok da küçük bir araba olmasın. Genelde şehir içi kullanılacak ama Yılda bir veya iki kez uzun yol yapılabilir.
Dediğim gibi arabalar konusunda teknik bilgim yok. Değişen boya konusunda şunu söyleyebilirim kaza yapıp emniyet kemerleri, hava yastıkları vs patlaksa tercih etmiyorum (tabii ayrıntılı bilgi ekspertiz raporunda çıkar). KM yüksek olduğunda ne gibi sorunlar olur, bakımları vs. sorun olur mu? Teknik konularda bilgi sahibi değilim ama sanayiden çıkmayan, baş ağrıtan araçta istemiyorum. Temiz, sorunsuz, parça ve usta sorunu olsun da istemiyorum.

Km arabanın ne kadar kullanıldığını gösteriyor yüksek km araçlar genellikle yorulmuş otomobiller oluyor. Temiz düzgün kullanılmış araç bulursanız araçta Japon ise km o kadar da önemli değil yine de anlamıyorsanız 50k km üstünde araç bakmayın bu bütçede. Birazdan bilgisayara geçtiğimde önerilerimi yazacağım.

Arkadaşlar merhaba,

900-950 bin TL aralığında otomatik vites, hatchback veya sedan kasa araba önerilerinizi nelerdir? İlk kez araba alacağım araba konusunda teknik bilgim yok. Önerilerinizi bekliyorum.

İcon paket megan veya https://shbd.io/s/VaVms3aw 2016 SuperB olabilir şahsen bence Skoda daha iyi.

Geri
Yukarı