900 TL klavye önerisi

Bütçe
900 TL

AAAkopekAAA

Hectopat
Makaleler
1
Bütçem 900TL civarı. Biraz araştırdım ve bu klavyelere denk geldim. Sizce hangisi daha uzun ömürlü olur? Eğer sizin önereceğiniz başka bir klavye varsa önerilerinize de açığım. Red switch tercih ediyorum.

(ck352 fiyatına göre iyi duruyor ama bazı kişiler değerlendirmelerde tuşların kısa süre sonra basmamaya başladığını yazmış.)

Bütçem 900TL civarı. Biraz araştırdım ve bu klavyelere denk geldim. Sizce hangisi daha uzun ömürlü olur? Eğer sizin önereceğiniz başka bir klavye varsa önerilerinize de açığım. Red Switch tercih ediyorum.

(CK352 fiyatına göre iyi duruyor ama bazı kişiler değerlendirmelerde tuşların kısa süre sonra basmamaya başladığını yazmış.)

CK352 kesinlikle tercih edilmemeli.
Önerim yurt dışı sıkıntı değilse BlitzWolf BW-KB2 693TL
Kırmızı Switch bitmiş sarı tercih ederseniz 950 TL'ye geliyor.
Yurt dışı almak istemezseniz 2. el sitelerden sıfır kapalı kutu mizar MZ60 alabilirsiniz.

Yurt dışı almak istemezseniz 2. el sitelerden sıfır kapalı kutu mizar MZ60 alabilirsiniz.
Mizar MZ60 yerine Durgod K310/K320 öneririm. Mizar 50 dolar, Durgod 100 dolar klavye. Sıfır mizar'ı sarı sitede 600-700TL'ye, Durgodu 800-1000 TL'ye satıyorlar.

MZ60'ın boyutu küçük geliyor ve 2. el olarak da almayı tercih etmiyorum. BlitzWolf hoşuma gitti ama daha önce duymamıştım markayı. Güvenilir bir marka mı? Yurt dışından alıp da bozuk tuşla gelmesi sıkıntı olur diye tereddüt ediyorum.

2. el olarak da almayı tercih etmiyorum.
Ya bu mesajı kaçıncı kere okuyorum acaba. Kaç sefer önerdiysem aynı cevap geldi. Bahsettiklerimiz ikinci el değil zaten. Sıfır. İkinci el sitesinde satılıyor. Bir satıcı yanlış fiyat girdi. 100 dolarlık klavyelere 200-300 TL fiyat yazdı. Millet de aldı kârla satıyor şu anda. Kutusu açılmamış bulabilirsin.
MZ60'ın boyutu küçük geliyor
Durgod K320, K310 bak. Ama RGB yok bunda da.

MZ60'ın boyutu küçük geliyor ve 2. el olarak da almayı tercih etmiyorum. Blitzwolf hoşuma gitti ama daha önce duymamıştım markayı. Güvenilir bir marka mı? Yurt dışından alıp da bozuk tuşla gelmesi sıkıntı olur diye tereddüt ediyorum.

Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz Blitzwolf'u zaten tuşlar bozulsa bile klavyede hotswap özelliği var kolayca değiştirebilirsiniz sadece ben RGB'sini beğenmedim ama bu fiyata kesinlikle alınır.

Hocam biraz saçma bir soru olabilir ama Blitzwolf BW-KB2 klavyesinde Banggood sayfasında Type-C yazıyor. Yani bu klavyeyi kullanmak için bilgisayarımızda Type-C girişi mi bulunmalı?

Yeni konular

Geri
Yukarı