900 TL'ye klavye önerisi

Bütçe
700-900
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 700-900 TL arası mekanık klavye önerebilir misiniz? Red Switch olursa çok iyi olur.

Bende bu vardı, açıkçası tuşlar art arda bastığımda algılamiyordu. Shift tuşu kötüydü, enter artı tuşlarında yay sesi vardı, iade ettim.

Gamepower Ogre RGB kullanıcısıyım, öneririm diyebilirim. Yalnız bilek desteğini kutusundan çıkarmadım bile onun hakkında yorum yapamam. Ama klavye genel olarak güzel, oyunlarda performanslı, ledleri de güzel. Bir de Rainbow modeli var sanırsam 100TL daha ucuz.

Gamepower Ogre RGB kullanıcısıyım, öneririm diyebilirim. Yalnız bilek desteğini kutusundan çıkarmadım bile onun hakkında yorum yapamam. Ama klavye genel olarak güzel, oyunlarda performanslı, ledleri de güzel. Bir de Rainbow modeli var sanırsam 100TL daha ucuz.
Kronik sorunlu bir model, yaşadıkları sorunun aynısını tıpatıp aynısını yaşatır.

Razer Cynosa V2 kullanıyorum. Mekanik değil fakat güzel. Çatçut sesi yok fakat tuşlara bastığınızı hissediyorsunuz. Yazı vs. yazarken de rahat oluyor. Fakat tuşları çok hızlı soluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı