900 TL'yi nasıl değerlendirmeliyim?

900 TL'lik bir yatırım hayatını kurtarmayacak, protein tozu önemli bir ihtiyaç değil 150 200 gram tavukta bile bulunuyor alacağın bir ölçek protein miktarı. Kendini keşfetme yaşındasın mutlaka hobi edinmeye bak.

Param değerini korur en azından. Şu anda bir hobi olarak yazılım ve fitness ile ilgileniyorum ve YKS'ye hazırlanıyorum yapacak bir şey yok başka.

Yani bence daha yaşın küçük, profesyonel olarak fitnessla falan ilgilenmiyorsan protein tozu olayına girme. Genç adamsın sağlıklı beslenmen yeterli olacaktır. Kitaba da para vermeyi şahsen tercih eden birisi değilim kütüphanelerde bedavayken gereksiz geliyor bana. Yazılım öğrenmek için para harcamana hiç gerek yok bedava kurs dolu. Altın mantıklı bir seçim olabilir. Açıkçası böyle bir parayı çar çur etmek yerine işe yarar bir şeye harcamak istemen çok güzel çok tatlı, fakat çalışmanın ödülü olarak uzun süredir istediğin ve seni mutlu edecek bir şey varsa belki bir kısmını da o şekilde değerlendirebilirsin.

Yani bence daha yaşın küçük, profesyonel olarak fitnessla falan ilgilenmiyorsan protein tozu olayına girme. Genç adamsın sağlıklı beslenmen yeterli olacaktır. Kitaba da para vermeyi şahsen tercih eden birisi değilim kütüphanelerde bedavayken gereksiz geliyor bana. Yazılım öğrenmek için para harcamana hiç gerek yok bedava kurs dolu. Altın mantıklı bir seçim olabilir. Açıkçası böyle bir parayı çar çur etmek yerine işe yarar bir şeye harcamak istemen çok güzel çok tatlı, fakat çalışmanın ödülü olarak uzun süredir istediğin ve seni mutlu edecek bir şey varsa belki bir kısmını da o şekilde değerlendirebilirsin.

Evet ben de öyle düşünüyorum. Çar çur etmeyi değil de hani 2000 TL 3000 TL olsun ve o para ile kendime yatırım yapabileyim, kenarda dursun lazım olur düşüncesindeyim. İstediğim bir şey yok şu anda. Teşekkürler cevap için.

Yeni konular

Geri
Yukarı