9000₺ bandında telefon önerisi

Bütçe
9000

SantitoJr

Hectopat
Arkadaşlar 9000 bütçe var.
Bütçeye göre:
Kamerası iyi telefon hızı ve ısınma sorunu yaşayamayacağım bir telefon önerisi verebilir misiniz?

Realme 9 Pro kullanıyorum. Önerebilirim. Kamera konusunda detaylı bir yorum yapamayacağım zira kamera benim için öncelikli bir tercih sebebi değildi.
Cihaz günümüzde biraz eski kalıyor. Geçtiğimiz günlerde yeni bir Android güncellemesi aldı ve tahminimce bu son büyük güncellemesi. Halen ufak tefek güncellemeler almaya devam ediyor hatta bugün yeni bir güncelleme aldı fakat bu nereye kadar devam edecek bilemiyorum.

Bütçeye göre:
Kamerası iyi telefon hızı ve ısınma sorunu yaşayamayacağım bir telefon önerisi verebilir misiniz?
Hocam mi.com üzerinden doğum günü kampanyasına katılın, önümüzdeki ayı tarih olarak girin ve sonraki ay gelecek olan kupon ile bu telefonu alın. Zam gelmezse 9600 oluyor.

Realme 9 Pro kullanıyorum. Önerebilirim. Kamera konusunda detaylı bir yorum yapamayacağım zira kamera benim için öncelikli bir tercih sebebi değildi.
Cihaz günümüzde biraz eski kalıyor. Geçtiğimiz günlerde yeni bir Android güncellemesi aldı ve tahminimce bu son büyük güncellemesi. Halen ufak tefek güncellemeler almaya devam ediyor hatta bugün yeni bir güncelleme aldı fakat bu nereye kadar devam edecek bilemiyorum.
Hocam eski kaldı realme 9 siz de söylemişsiniz zaten

Bütçeye göre:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ayrıntılı önemli noktalarını anlatıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı