9000 TL dizüstü bilgisayar önerisi

guatex

Decapat
Öncelikle kafamdaki sorular çok birikti. Herhalde kesin kararı burada sizin fikirlerinizle vermek istiyorum. Bilgisayar Turkcell'den olacak bütçe aşırı abartmadan olursa güzel olur maks 9000 TL civarı. Şu anki kullandığım bilgisayarım 8 yıllık bir şey sanırım daha fazla olabilir. Online derslere giriyorum kasıyor ve aynı anda iki uygulama falan açınca sorun çıkarıyor o yüzden yeni bilgisayar almaya karar verdim. Bilgisayarda derslere gireceğim internette takılacağım kodlama vs yapacağım. Arada bir de oyun oynarım da oyunlar da çok ağır grafikli oyunlar olmaz maksimum CS:GO tarzı sizce hangi cihazı tercih etmeliyim (sık seyahat yaptığım için laptop lazım masaüstü alamam)
Turkcell'in mağazası:
Buradan olması zorunlu gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Turkcell den almak büyük yanlış. 1650 gibi bir ekran kartına 9500 tl vermek daha da büyük yanlış. Turkcell mağazasından almanız zorunlu olsa bile f/p açısından önerilecek laptop yok.

Turkcell'den almak büyük yanlış. 1650 gibi bir ekran kartına 9500 TL vermek daha da büyük yanlış. Turkcell mağazasından almanız zorunlu olsa bile F/P açısından önerilecek laptop yok.

Fatura üstüne olacak aylık ödeyeceğim diğer türlü olmuyor maalesef ben de biliyorum.
Turkcell olmazsa ne önerirsiniz?

İkimizde aynı bilgisayarı kullanıyoruz. Aliwild517'le imzamizda VA. R aldığımda 9 k'ydı 2 hafta önce aldım. Artmamışsa öneririm.

Fatura üstüne olacak aylık ödeyeceğim diğer türlü olmuyor maalesef ben de biliyorum.
Turkcell olmazsa ne önerirsiniz?

Turkcell olmazsa derken satış platformu önerisi mi istiyorsunuz yoksa laptop önerisi mi istiyorsunuz?
İkimizde aynı bilgisayarı kullanıyoruz. Aliwild517'le imzamizda VA. R aldığımda 9 k'ydı 2 hafta önce aldım. Artmamışsa öneririm.

Şu anda 11-12K arasında değişiyor fiyatları. 1650'ler bile 10K olmuşken 1660 Ti olan bir laptop için piyasaya göre yine ucuz sayılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı