9000 TL dizüstü bilgisayar önerisi

dancemonkey

Centipat
Arkadaşlar merhaba, 8-9 bin TL arası gaming laptop arıyorum. İleride herhangi bir sorun çıkarmayacak, sağlam ve istediğim her oyunu kasmadan, renderları hızlıca alabileceğim, ısınma sorunu olmayacak, estetik olarak da güzel olan laptop önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
hocam merhaba Lenovo Y540 81sy0022tx İ7-9750h 16gb 512g 15.6" W10h 4g Gtx1650 - n11.com bu pc ile sizin kullndığınız pc arasında kaldım çoğunlukla aoutocad solid adobe kullanacam belki gta 5 denerim hangisi bana yeter
Mükemmel kendim kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim

Arkadaşlar merhaba, 8-9 bin TL arası gaming laptop arıyorum. İleride herhangi bir sorun çıkarmayacak, sağlam ve istediğim her oyunu kasmadan, renderları hızlıca alabileceğim, ısınma sorunu olmayacak, estetik olarak da güzel olan laptop önerilerinizi bekliyorum.

İlerde kasmayacak istedigin her oyunu kasmadan oynayabileceğin bir cihazı hele ki bu laptop ise bırak 8-9 bin TL yi 50 bin versen bile alamazsın..

1- Laptop aldığın zaman sürekli teknik servisle haşır neşir olmak zorundasın zaten menteşe problemleri ve daha nicesi seni bekliyor.
2- O Fiyata eski nesil ekran kartlı bir laptop alabilirsin anca oda seni (İLERİ!) için ne kadar götürebilir zaten günümüz için bile iyi değil.
3- Isınma sorunu olmayan tek laptop serileri 5kg olan örneğin MSI GT gibi bu seriler gerisinin hepsinde ısınma problemi olucak ve 4-5 saat oyun oynadığın zaman alev gibi yanacaklar..

Moralini bozmak istemem ama gerçekler bu şekilde ha gaming laptop tecrübeme güvenmezsin orası ayrı..

Birinde 1660ti, diğeri 1650. Yeter de artar bu daha sayacak şey çok :)
Hocam alttaki Lenovo Y540 modelinde 1660ti ekran kartı var, ekranı da 144hz 300nit parlaklığa sahip, mağazada sizin Asusun bir alt modeliyle ekranını karşılaştırdım, Lenovonun ekranı kontrast ve parlaklık olarak çok ilerde, sizin Asusun ekran parlaklığı kaç nit acaba? ve size göre Asusun Lenovo ya göre diğer artıları ne? cevabınız benim için çok önemli, çünkü anakart olarak Asusun ankartının daha iyi olduğunu öğrendim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı