9000 TL dizüstü PC önerisi

SapkaliTurna

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaş benden 9K bütçeyle diz üstü istedi. Genelde oyun oynayacak ama ara sıra film falan da izleyebilirmis. Film izleyeceksen 17.3 ekranli laptop alalim dedim, 15.6 da işimi görur dedi. Ekran büyüklüğunu sorun etmiyor. Var mi şöyle fiyat performans bir laptop? Monster ve Casper kırmızı çizgimiz, onlar hariç :)

Arkadaş benden 9K bütçeyle diz üstü istedi. Genelde oyun oynayacak ama ara sıra film falan da izleyebilirmis. Film izleyeceksen 17.3 ekranli laptop alalim dedim, 15.6 da işimi görur dedi. Ekran büyüklüğunu sorun etmiyor. Var mi şöyle fiyat performans bir laptop? Monster ve Casper kırmızı çizgimiz, onlar hariç :)

Acer'ın 1660 Ti'lı modeli vardı. Ama bütçeyi 500 TL aşıyor ve düşük FPS sorunu yaşayanlar var.

Thin kasa ısınma sorunlu.

Laptop'u bilemem ama 15.6 almasını kesinlikle önermiyorum. 17.3 ekran kullanıyorum yine de oyun için küçük. Şu anki laptopum Excalibur G850 ondan biliyorum.

Bu laptopu özelleştirip alabilirsiniz. Önermiş olduğum özelleştirmeler:
1) 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 2933MHz SODIMM
2) 512GB SAMSUNG PM991 M.2 SATA NVME SSD (Okuma: 2200 MB/s - Yazma: 1200 MB/s)
3) 1TB Seagate Barracuda Pro 7200RPM HDD SATA-3 7mm 128MB
Monster kırmızı çizgimiz lafının neresini anlamadınız tam olarak?

Laptop'u bilemem ama 15.6 almasını kesinlikle önermiyorum. 17.3 ekran kullanıyorum yine de oyun için küçük. Şu anki laptopum Excalibur G850 ondan biliyorum.

Hocam uzun süredir büyük ekrandan küçüğe geçtiyseniz öyle olabilir. Yoksa 17.3 ekran bana hiç küçük gelmiyor. 15.6'da hiç 17.3 görmemiş biri için sorun olmaz sanırsam.
Acer'ın 1660 Ti'lı modeli vardı. Ama bütçeyi 500 TL aşıyor ve düşük FPS sorunu yaşayanlar var.

Thin kasa ısınma sorunlu.

Attığınız HP model PC iyi mis hocam. Onu önereceğim çok teşekkürler.

Geri
Yukarı