9000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
9000 TL
Bütçemiz 9000 TL oyun için kullanılacak bu bütçe için en iyi laptop tavsiyenizi bekliyorum.
hocam müsait olamadığım için link atamıyorum ama mesajınızı da boş geçmek istemedim. Benim şahsi görüşüm Lenovo alın derim sizi asla üzmez bir problem çıktığında müşteri hizmetleri diğer firmalar gibi sizi uğraştırmıyor benim evimdeki telefonum tabletlerim notebookum hep Lenovo ve aşırı memnunum.

Hocam müsait olamadığım için link atamıyorum ama mesajınızı da boş geçmek istemedim. Benim şahsi görüşüm Lenovo alın derim sizi asla üzmez bir problem çıktığında müşteri hizmetleri diğer firmalar gibi sizi uğraştırmıyor benim evimdeki telefonum tabletlerim notebookum hep Lenovo ve aşırı memnunum.

Hocam daha geçen Lenovo Ideapad aldık ama oyuncu laptopu olarak bu fiyatlarda bildiğiniz güzel laptop varsa müsait olunca atarsanız sevinirim.

alınabilir fakat böyle bir ekran kartını 8gb ram yakışmaz en az 16 olmalı bence.
Bu laptop nasıldır bana güzel geldi ama soğutmasından anlayan biri bilgilendirirse sevinirim https://www.hepsiburada.com/casper-...magaza=Hepsiburada&url_src=and-product-detail
casper kesinlikle alma kesinlikle!

Geri
Yukarı