9000 TL PC toplama

Bütçe
9.000

Gyegejwu

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, benim 9.000 TL bir bütçem var ve RTX bir sistem toplamak istiyorum. Bir öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu dönemde kesinlikle hazır sistem bakmanızı tavsiye ederim. Birazdan birkaç link atacağım. Link bulamadım piyasa kesinlikle bitmiş, rtx2060 sistem nasıl 10-11k arası olabilir aklım almıyor. İndirim takip etmeniz gerekiyor.

Bu dönemde kesinlikle hazır sistem bakmanızı tavsiye ederim. Birazdan birkaç link atacağım. Link bulamadım piyasa kesinlikle bitmiş, RTX2060 sistem nasıl 10-11k arası olabilir aklım almıyor. İndirim takip etmeniz gerekiyor.

Evet maalesef neredeyse 4-5 ay önce RTX 2060 3 bir liraya bulmuştum indirimde ama dolar çok yükseldi 😥
RTX 3060-3060 Ti var ve 2060S veya 2060 yok. Bütçeyi aşıyor.

Yani benim için RTX olsun yeter.

Evet maalesef neredeyse 4-5 ay önce RTX 2060 3 bir liraya bulmuştum indirimde ama dolar çok yükseldi 😥

Yani benim için RTX olsun yeter.

Piyasa çok kötü, ya böyle donanım arşivi F/P sistemleri veya özel 1-2 saatlik indirimlerde alınabilecek şeyler var. Laptop düşünür müsünüz hocam?
RTX'i yok ama performans ve fiyat olarak süper makine. İlk kez şöyle bi masaüstüm olsaydı dedirtti 😄 😄

Son düzenleme:

Geri
Yukarı