9000 TL PC toplama

Bütçe
9000 civarı
Egzoz fan olarak bu modele bakabilirsiniz:
Işıklı falan değil ama işini iyi yapan bir fan.

Toplu almak isterseniz kendi yaptığınız sistemin PSU modelinin High Power Gold Performance GD 750W yapıp alınabilir ama ben kendiniz montajı yapabilirsiniz diye düşünüyorum.

Teşekkürler @Sylveon
Bu arada acaba high power alternatifi bir psu önerebilir misiniz. High power pek içime sinmedi kötü yorumlar okumuştum. Önceden iflas falan etmiş. Ve içime sinmeyen bir psu almak istemiyorum.

Kardeşim bir kere AMD'nin ayarları pek iyi değil bence! Ayrıca başka yerden de bakabilirsin coolar Master açıklama yaptı kendi PSU'ları. SSD olarak ta Samsung çok uzun ömürleri yaklaşık 2 petabayt veri yazabilirsin

Dostum senim yorumların mantıklı gelmedi bana. Bir kere 5700XT 2060 Super'den performanslı. 2. Olarak senin seçtiğin PSU kasa içinde geldiği için pek güvenilir gelmiyor. Onun yerine sharkoonunkini alırım daha iyi. Onum dışında SSD'yi Kingston seçmeme sebebini anlamadım.
Son olarak sıvı soğutma almama gerek yok. Ekstrem bir OC yapmayacağım. Sadece 4.2 GHz'e sabitleyebileceğım ucuz bir soğutucu almam yeterli diye düşünüyorum.

Hiç gerek yok o kadar kasmaya oyun için topluyorum. İşlemciyi ve anakartı abartmaya gerek yok.

Kardeşim bir kere AMD'nin ayarları pek iyi değil bence! Ayrıca başka yerden de bakabilirsin coolar Master açıklama yaptı kendi PSU'ları. SSD olarak ta Samsung çok uzun ömürleri yaklaşık 2 petabayt veri yazabilirsin
Amd nin yazılımsal sorunlarının büyük ölçüde giderildiği ile ilgili bir sürü yazı var.
Ssd yi samsung almaya karar verdim. Petabayt hayatımda duymadım bile😊
Psu highpower alacağım çok övdünüz.
Yorum ve tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı