9000 TL serin çalışan laptop tavsiyesi

Hem ekran kartının hem de ışlemcinin tpd'si düşürülmemiş hem de serin.

Hocam yanlışım yoksa ekranı 60Hz olan modeldi bu. Ayrıca içinde 2*4 dual channel RAM var. Upgrade etmeye müsait değil pek. Termal performansı da TUF serisinden hallice.
Şahsen ben hiç düşünmeden bunu alırdım ki aldım da (kız arkadaşım için). Sadece bu yoktu 4600H'lı 8GB konfigürasyonu sipariş ettim geçen hafta. Bu ürün yeni geldi stoklara ve sınırlı sayıda geldiler haberiniz olsun. 🙂 Eğer aklınıza takılırsa termal performans için 4:57:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu zamanlarda alacağınız neredeyse her donanım için zarara girersiniz özellikle de ekran kartı için geçerli bu dediğim size tavsiyem beklemeniz.
Dünden bugüne 2K artan fiyat gördüm hocam: https://www.hepsiburada.com/msi-alp...-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV0000164IKZ

Doların düşeceğine ve stokların yenileneceğine inanan varsa beklesin. Ben önermem. En az 1 yılı var gibi. Ha siz 3-4 aya şu anki bütçenizin üstüne 5-6K koyabilirseniz bekleyin bence. Diğer türlü riskli.

Dünden bugüne 2K artan fiyat gördüm hocam: https://www.hepsiburada.com/msi-alp...-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV0000164IKZ

Doların düşeceğine ve stokların yenileneceğine inanan varsa beklesin. Ben önermem. En az 1 yılı var gibi. Ha siz 3-4 aya şu anki bütçenizin üstüne 5-6K koyabilirseniz bekleyin bence. Diğer türlü riskli.
Beni acıtan şey hala bir umut olması bende düşeceğini sanmıyorum ama almakta saçma geliyor yapacak bir şey yok umarım düzelir diyelim :/

Beni acıtan şey hala bir umut olması bende düşeceğini sanmıyorum ama almakta saçma geliyor yapacak bir şey yok umarım düzelir diyelim :/
Hocam ülkede 2 kuruş parayı 2 ayda toparlıyoruz, 2 saatte %100 değer kaybediyor. Durumlar çok sakat. İnsanlar o yüzden ilk bütünlediği paraya bir şey almak istiyor haliyle. İnşallah düzelir bu durum. Stoklar falan düzelmese bile en azından ekonomik çalkantı olmasa yahu. 🥺

Hocam ülkede 2 kuruş parayı 2 ayda toparlıyoruz, 2 saatte %100 değer kaybediyor. Durumlar çok sakat. İnsanlar o yüzden ilk bütünlediği paraya bir şey almak istiyor haliyle. İnşallah düzelir bu durum. Stoklar falan düzelmese bile en azından ekonomik çalkantı olmasa yahu. 🥺
Fırsat zamanı bile olabilir bugün 9K ya aldığımız sistem 1-2 seneye 12-13k'de olabilir belki daha fazlası umarım o günleri görmeyiz.

Geri
Yukarı