9000 TL'ye kadar elektrogitar ve ses kartı önerisi

GamingKeyboard07

Hectopat
Elimdeki Cort AD810'u da sattığımda bütçem yaklaşık 8000-9000 arası bir yerde olacak. Bütçem dahilinde kaliteli, kullananı üzmeyecek bir elektrogitar ve ses kartı alabilir miyim yoksa biraz daha bütçeyi büyütmem mi gerekiyor?

Bir de kulaklık olarak KZ Edx Pro var, enstrüman dükkanındaki kişi yeterli olacağını söyledi ama bu kulaklık yeterli olur mu sizlere de sormak istedim.

Elektrogitar ve ses kartı ikilisine yönelmemin sebebi elektrogitar + amfiye bütçemin yetmemesi. Eğer bütçem sınırlarında elektrogitar ve amfi öneriniz olacaksa onları da bilmek isterim.

Son düzenleme:
Ses kartında gecikme, tonlarca ayar, DAW ayarları, VST plug in ayarları ile uğraşabilecekseniz, Kolay gelsin. Ben olsam amfi alırdım. Düğmeye bas, çalmaya başla...

Neden? Bu fiyata giriş için önerebileceğin gitar ve amfi vs var mı?

Mümkünse Dore veya Zuhal Müziğin çıkarmış olduğu başlangıç gitar markalarına bakın satış sonrası destek de çok önemli. Yanlış hatırlamıyorsam 6-7 bin liraya jackson gitarlar da satılıyor tercih edilebilir. Bütçe biraz daha artarsa Ibanez'in GRG serisine de bakabilirsiniz üzmez yeni başlayanları. Bir önerim daha olacak 0'dan başlanıyor ise sabit köprülü bir elektrogitar tercih edin.

Elimdeki Cort AD810'u da sattığımda bütçem yaklaşık 8000-9000 arası bir yerde olacak. Bütçem dahilinde kaliteli, kullananı üzmeyecek bir elektrogitar ve ses kartı alabilir miyim yoksa biraz daha bütçeyi büyütmem mi gerekiyor?

Bir de kulaklık olarak KZ Edx Pro var, enstrüman dükkanındaki kişi yeterli olacağını söyledi ama bu kulaklık yeterli olur mu sizlere de sormak istedim.

Elektrogitar ve ses kartı ikilisine yönelmemin sebebi elektrogitar + amfiye bütçemin yetmemesi. Eğer bütçem sınırlarında elektrogitar ve amfi öneriniz olacaksa onları dabilmek isterim.

Size de M-Track Solo ses kartını önerebilirim. Giriş seviyesi için gayet başarılı bir ses kartı. Gecikme yok denecek kadar az bir süre Ibanez S520 gitarım ile kullanma fırsatım oldu çok tatmin edici sonuçlar aldım.

Son düzenleme:
Mümkünse dore veya zuhal müziğin çıkarmış olduğu başlangıç gitar markalarına bakın satış sonrası destek de çok önemli. Yanlış hatırlamıyorsam 6-7 bin liraya jackson gitarlar da satılıyor tercih edilebilir. Bütçe biraz daha artarsa Ibanez'in grg serisine de bakabilirsiniz üzmez yeni başlayanları. Bir önerim daha olacak 0'dan başlanıyor ise sabit köprülü bir elektrogitar tercih edin.

Size de m-track solo ses kartını önerebilirim. Giriş seviyesi için gayet başarılı bir ses kartı. Gecikme yok denecek kadar az bir süre Ibanez S520 gitarım ile kullanma fırsatım oldu çok tatmin edici sonuçlar aldım.

Bütçem ile set olarak bu alabilirim yani 7500'e gitar ve amfi olması lazım bütçeyi artıramıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı