9000TL bütçe monitör önerisi

Bütçe
9000

myilmvz

Hectopat
Sadece Valorant ve CS oynuyorum herhangi bir hikaye oyunu vs. oynadığım ve film veya başka amaçla PC kullanımım yok. TN veya IPS panel olmasını istiyorum ekran kartım NVIDIA RTX2060 FPS tarafından herhangi bir sıkıntım yok. Önerilerinizi alabilir miyim?

Sadece Valorant ve CS oynuyorum herhangi bir hikaye oyunu vs. oynadığım ve film veya başka amaçla PC kullanımım yok. TN veya IPS panel olmasını istiyorum ekran kartım NVIDIA RTX2060 FPS tarafından herhangi bir sıkıntım yok. Önerilerinizi alabilir miyim?

Kartın 2060 olduğundan ve rekabetçi oyunlar oynadığından 1080p en iyisi olacaktır. Oyunlarda kaç FPS alıyorsunuz acaba ve hangisini daha çok oynuyorsunuz Valorant ve CS mi? İkisinde de aldığınız FPS değerlerini ve hangisini daha çok oynadığınızı yazar mısınız?

Kartın 2060 olduğundan ve rekabetçi oyunlar oynadığından 1080p en iyisi olacaktır. Oyunlarda kaç FPS alıyorsunuz acaba ve hangisini daha çok oynuyorsunuz Valorant ve CS mi? İkisinde de aldığınız FPS değerlerini ve hangisini daha çok oynadığınızı yazar mısınız?
cs2 henüz denemedim güncel haliyle de oynamıyorum oyunun biraz daha toparlamasını bekliyorum valorant ise yerine göre 180-200-240-280 gezgin bi fpsim var

Ergonomi ile alakali etkenler önemliyse ZU modeli alınabilir.

Peki bu attıgın monitörde G-SYNC özelliği yok 240FPS altına düşmem durumunda herhangi bir sorun yaratır mı?

Çok sorun olacağını sanmıyorum. Şu anda kullandığım monitörde de G-Sync yok ama beni rahatsız etmiyor. Seni rahatsız ediyorsa öbür arkadaşların attığı modellere yönelebilirsin. Benim attığım 0.5 ms tepki süresi sayesinde iyi olabilir.
Düzeltme: Kusura bakmayın sanırım G-Sync varmış yukarıdaki mesajda arkadaş yazmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı