9000TL sistem önerisi

ggbro

Hectopat
Bütçem maksimum 9000TL. 100-200TL aşabilirim. Sizce bu bütçede en iyi alınabilecek sistem nedir? Bunu özelleştirip almayı düşündüm. Sizin düşünceleriniz neler?

Bütçem maksimum 9000TL. 100-200TL aşabilirim. Sizce bu bütçede en iyi alınabilecek sistem nedir? Bunu özelleştirip almayı düşündüm. Sizin düşünceleriniz neler?
Kendiniz mi toplayacaksınız yoksa hazır mı alacaksınız ? kendiniz toplarsanız bir tık daha ucuza denk gelebilir veya aynı fiyata bir tık daha iyi donanıma sahip olursunuz

Şimdiden hayırlı olsun. Belki daha iyi sistemler araştırıp bulan arkadaşlar olabilir çok fazla acele etmenizi de tavsiye etmem. Ama İtopya'da stoklar biraz hızlı tükeniyor bilginiz olsun :)

Kendiniz mi toplayacaksınız yoksa hazır mı alacaksınız? Kendiniz toplarsanız bir tık daha ucuza denk gelebilir veya aynı fiyata bir tık daha iyi donanıma sahip olursunuz.

Kendisi toplarsa artık pahalıya geliyor dostum pahalıya gelme sebebi iste ekran kartı günümüzde stoklarda ekran kartı pek bulunmuyor maalesef ki. Piyasada şu an bulabildiğin en ucuz 1650 ekran kartı Gigabyte GTX 1650 D6 WINDFORCE OC 4G GV-N1656WF2OC-4GD 128 Bit GDDR6 4 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe daha ucuzunu bulamadım belki vardır bilmiyorum ama bulamadım ben.

Başka bir öneri yoksa birazdan alacağım sistemi.
Edit: Stok bitmiş.
Şansıma tam alırken GameGaraj sisteminin stoğu bitti.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı