900TL klavye önerisi

Klavyeyi kesin iptal ederler değil mi hocam.

Bir de internetten Papara'nın dolar kurunu göremedim kaç çekerse sorun yoktur?

Hocam şimdi veriyorum sipariş hadi bakalım şubata gelir değil mi? Bunda stok sorunu yok.

Hocam aldım 45TL fazla kesti normal değil mi 885 kesmeliydi 930 kesti.

Son düzenleme:
Klavyeyi kesin iptal ederler değil mi hocam.

Bir de internetten Papara'nın dolar kurunu göremedim kaç çekerse sorun yoktur?

Hocam şimdi veriyorum sipariş hadi bakalım şubata gelir değil mi? Bunda stok sorunu yok.

Hocam aldım 45TL fazla kesti normal değil mi 885 kesmeliydi 930 kesti.
Yurt dışındaki online alışveriş sitesinden alışveriş yaptım. Ancak kartımdan/hesabımdan çekilen tutar, alışveriş tutarımdan daha fazla görünüyor. Neden?

Alışveriş sonrasında ilgili tutar provizyonda bekletilip, dönem hareketine geçeceği zaman TL’ ye dönüştürüldüğü için arada kur farkı olabilmektedir. Bu sebeple arada oluşabilecek kur farkı önceden tahmin edilemeyeceği için bloke, alışveriş tutarından daha fazla konulmaktadır. Eğer dönem hareketine yansıdığında arada kalan fazla tutar var ise müşterinin vadesiz hesabına iade edilir.

Yurt dışındaki online alışveriş sitesinden alışveriş yaptım. Ancak kartımdan/hesabımdan çekilen tutar, alışveriş tutarımdan daha fazla görünüyor. Neden?

Alışveriş sonrasında ilgili tutar provizyonda bekletilip, dönem hareketine geçeceği zaman TL’ ye dönüştürüldüğü için arada kur farkı olabilmektedir. Bu sebeple arada oluşabilecek kur farkı önceden tahmin edilemeyeceği için bloke, alışveriş tutarından daha fazla konulmaktadır. Eğer dönem hareketine yansıdığında arada kalan fazla tutar var ise müşterinin vadesiz hesabına iade edilir.
Onu biliyorum hocam yazdımya paparanın kurunu bulamadım diye.

Hayırlısıyla güzel kaliteli bir şey gelsin alsın 45 TL fazladan.

Hocam ben bu monkayı hiç duymadım oda Ajazz gibi köklü bir marka mı?

@Endless Kaan.

Hocam bu site böyle her şeyi indiriyor sürümden mi kazanıyor?

Gmk67 dede indirim yapmış.

Hocam monkanın neyi var ? @cumali_032

Son düzenleme:
Hayırlısıyla güzel kaliteli bir şey gelsin alsın 45 TL fazladan.

Hocam ben bu monkayı hiç duymadım oda Ajazz gibi köklü bir marka mı?

@Endless Kaan.

Hocam bu site böyle her şeyi indiriyor sürümden mi kazanıyor?

Gmk67 dede indirim yapmış.

Hocam monkanın neyi var ? @cumali_032
Aslında bakıldığında güzel bir klavye. Hot-swap özellikli, hoş duruyor. Yazılımı var mı acaba? Ne kadara aldınız?

Aslında bakıldığında güzel bir klavye. Hot-swap özellikli, hoş duruyor. Yazılımı var mı acaba? Ne kadara aldınız?
935e aldım aslında ajazzda kalacaktım attıkları fotoğraflardan dolayı iptal istedim. Karanlıkta klavye cadıya dünüyor.

Hem onu alınca keycap almak zorundaydım. Aynı fiyata gelecekti. Bunun switch sesi daha tatlı + olarak mantık ilişkisi kurup buna karar verdim.

@Endless Kaan site içerisinden yazdım ama ona dönüş sağlanması dün yazmıştım. Bugün kargo yola çıktı diye mesaj geldi site içerisinden ama bu monka mi Ajazz mi Ajazz'in yola çıkmaması lazımdı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı