90'lardaki En Hoşunuza Giden Araçlar

Zamanen Renault'u D segmentinde temsil eden, ülkemizde üretimi çok kolay olduğundan ve arz edildiğinden 90'ların sonuna kadar üretilen dağ keçisi lakaplı araçtır kendisi. Herkesin bir anısı olan otomobillerdendir.
Eki Görüntüle 829649
90'lardaki hoşuma giden araba. Sanırım 1890 yılında yapılmış. Yoksa 1990'lardaki arabaları mı atcaktık?
Ben tam netlik getirmediğimden dolayı olay karışsada sayarız sorun yok. Yanlış değilsem Benz marka araç, doğru mudur?

Zamanen Renault'u D segmentinde temsil eden, ülkemizde üretimi çok kolay olduğundan ve arz edildiğinden 90'ların sonuna kadar üretilen dağ keçisi lakaplı araçtır kendisi. Herkesin bir anısı olan otomobillerdendir.

Ben tam netlik getirmediğimden dolayı olay karışsada sayarız sorun yok. Yanlış değilsem Benz marka araç, doğru mudur?
Morrison 1890

Morison, Amerika’daki ikinci elektrikli otomobili üreten marka. Ama ilk ticari olarak ürettiği elektrik motorlu otomobili satmış olan markadır. At arabasına benzeyen otomobilleri 24 bataryaya sahip ve 10 saatte şarj olabiliyor. Tam şarj ile otomobil 160 km mesafe katedebiliyor.

Morrison 1890

Morison, Amerika’daki ikinci elektrikli otomobili üreten marka. Ama ilk ticari olarak ürettiği elektrik motorlu otomobili satmış olan markadır. At arabasına benzeyen otomobilleri 24 bataryaya sahip ve 10 saatte şarj olabiliyor. Tam şarj ile otomobil 160 km mesafe katedebiliyor.
Bilgilendirme için teşekkürler. Dikkat çekecek bir otomobil. O zamanlar bile insanları dikkatini elektrikli aletler çekmekte. Ne kadar sesi olmadığından ve pek sevmeme rağmen elektrikli otomobiller geleceğimiz için bir yatırım bence.

Fiat Coupé, Multipla ve Supra MK.4 olabilir, niyeyse kimse Multipla'yı sevmiyor ancak ben şahsen konforlu ve tatlı buluyorum. Yine güzel bir Onatygt konusu :3
Fiat Coupe Pininfarina tasarımı halk Ferrari'si lakaplı cidden performanslı bir otomobil. 5 silindirin HGT adlı senfonisini dinlemek insanı huzura kavuşturuyor. Turbo versiyonu cidden o zamana göre çok güzel bir güç ve tork eğrisine sahip. Bir fotoğrafını atalım bu kadar bahsettikten sonra.
1610363715446.png
1610363750205.png

Şaka bir yana en sevdiğim yanı bu aracın içidir.

155Ti V6 BTCC çok güzel sese sahip bir araçtır. Ama bana göre BTCC'nin kralı sayılmaz.
Bana göre BTCC kralı Laguna BTCC'dir. F7R atmosferik 1998cc yanlış değilsem 8800rpm'de 310hp güç üreten bir makineye sahip.
Renault Laguna BTCC Jpeg.jpg
1610365303427.png
Efsane kasa Corolla, Nissan Primera, Mitsubishi Lancer, Renault Laguna,
Hocam kusura bakmayın mesajınız bana düşmemiş. AE101 kasa Corolla hoşuma giden ama bence klasik bir tasarım lakin güzel hatlara sahip olduğundan güzel bir remake yapılabilir bir görüntüsü var. Nissan Primera hiç ilgimi çekmedi benim. Mitsubishi Lancer zaten Evo olduktan sonra tipsiz arka kanadının görüntü kirliliğini unutturuyor. Laguna zaten yazdığım gibi bence o zamana göre muhteşem görünüşü hatları ve karekteristliği olan bir araç

Son düzenleme:
155Ti V6 BTCC çok güzel sese sahip bir araçtır. Ama bana göre BTCC'nin kralı sayılmaz.
Bana göre BTCC kralı Laguna BTCC'dir. F7R atmosferik 1998cc yanlış değilsem 8800rpm'de 310hp güç üreten bir makineye sahip.

Hocam kusura bakmayın mesajınız bana düşmemiş. AE101 kasa Corolla hoşuma giden ama bence klasik bir tasarım lakin güzel hatlara sahip olduğundan güzel bir remake yapılabilir bir görüntüsü var. Nissan Primera hiç ilgimi çekmedi benim. Mitsubishi Lancer zaten Evo olduktan sonra tipsiz arka kanadının görüntü kirliliğini unutturuyor. Laguna zaten yazdığım gibi bence o zamana göre muhteşem görünüşü hatları ve karekteristliği olan bir araç
Her şey güç değil ama 155 Tİ V6 410 HP olması laızm az fark yok. Sesi müthiş terapi olarak dinleyebilirim ve kırmızı son nokta.

Yeni konular

Geri
Yukarı