90'lardaki En Hoşunuza Giden Araçlar

396 bg, klasik görünüm: BMW E30 M3 by Redux ile tanışın

R34 bana göre gereksiz poh pohlanmış bir araç. Benim hoşuma daha çok R33 ve R32 gidiyor.
Aslında motoru R32 ile aynı olan RB26DETT fakat ufak güçlendirmeler aldığı için daha güçlü ve tasarımı daha çok göze çarpıyor. Ek olarak 'Fast and Furious' serisinin de bu arabayı tanıtması sadece JDM tayfanın değil tüm dünyanın bu arabayı çok sevmesine neden oldu. Güzel ürün, güzel reklam birleşince popüler bir araç oldu tabii :)

Aslında motoru R32 ile aynı olan RB26DETT fakat ufak güçlendirmeler aldığı için daha güçlü ve tasarımı daha çok göze çarpıyor. Ek olarak 'Fast and Furious' serisinin de bu arabayı tanıtması sadece JDM tayfanın değil tüm dünyanın bu arabayı çok sevmesine neden oldu. Güzel ürün, güzel reklam birleşince popüler bir araç oldu tabii :)
Orası öyle ama benim hoşuma giden bir araç değil. Severim ama en sevdiklerim arasında bulunmaz. Bence en güzel R, R33'tür sonra R32.

image.jpeg

Ferari testarossa alayını tokatlar doğrusu Gta oynarken bulup beyaz veya kırmızı renge boyayıp self control ile orta hızda şehirin tadını çıkarırım.

Testarossa havası bile güzel😎.

Eki Görüntüle 830452

Ferari testarossa alayını tokatlar doğrusu Gta oynarken bulup beyaz veya kırmızı renge boyayıp self control ile orta hızda şehirin tadını çıkarırım.

Testarossa havası bile güzel😎.
Herkesin görüşü kendine ama cidden ciğer sesi güzel araçlardan doğrusu. Bu arada Self Control çoğu eski araçta Pioneer/JVC/Kenwood vs gibi ses sistemi ile dinleyince çok keyif veren bir şarkı.

Geri
Yukarı