92 derecede, Rampage V - 5820k Sistem

Hocam RAM voltajlarını el ile 1.35 şeklinde giriniz. XMP açık olsun. Voltaj ayarları Fully enabledde olmalı. Ram MHz'sini otomatik 4000MHz yapacak onu 3000 veya 3333 düşürün.
1.3 V olarak manuel bios ayarı yaptıktan sonra; 4.5 ghz stabil, sistem boşta sıcaklığı 37 derece civarında, yük altında ise en yüksek 61 derece.
Ayrıca 780T graphite full tower kasaya geçiş yaptım. Şuan hiç bir sorunum yok.

1.3 V olarak manuel bios ayarı yaptıktan sonra; 4.5 ghz stabil, sistem boşta sıcaklığı 37 derece civarında, yük altında ise en yüksek 61 derece.
Ayrıca 780T graphite full tower kasaya geçiş yaptım. Şuan hiç bir sorunum yok.
Ramlerin voltajımı?

Stabil olduğunu nasıl anladınız. Ben 4250 MHz ile 1.205 voltaj verdim 10 saat prime95 ile stabil olduğunu anladım. Ayrıca bios görüntüsü alabilir miyim? Eğer sizin ayarlarınızı alabilirsem bende sizin yaptığınız ayarları denemek istiyorum. @ngencaygenc

Stabil olduğunu nasıl anladınız. Ben 4250 MHz ile 1.205 voltaj verdim 10 saat prime95 ile stabil olduğunu anladım. Ayrıca bios görüntüsü alabilir miyim? Eğer sizin ayarlarınızı alabilirsem bende sizin yaptığınız ayarları denemek istiyorum. @ngencaygenc
5XXX serisi işlemcilerin kesinlikle öyle testlere tutulmaması gerektği yazıyordu bir yabancı forumda. Bende tavsiye etmiyorum o kadar süre. 10dk tutun bakın. 2 gün kullanın anlaşılır stabilite.

Sizin CPU 4.5'u 5820K kadar rahat göremez.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı