Cersei adam

Hectopat
Arkadaşlar bilgsayarım Bannerlord için olan gereksinimlerin hepsini hayli hayli karşılıyor. Ekran kartı hariç. Geri kalan bütün her şey oluyor ancak ekran kartı NVIDIA GeForce 920MX olduğu için bu durumdan şüpheliyim. Sizce bilgisayar oyunu kaldırır mı buna göre alacağım.

Kaldırmaz. Zaten şu an optimizasyon sorunları var. En azından şimdilik almanı tavsiye etmem. Optimizasyonu düzelirse o zaman belki alırsın.

Cevabınızı alırsınız diye tahmın ediyorum 😉
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yorumlarınız için teşekkür ederim ama ben zaten tek oyunculu girmeyeceğim. Yani 100vs100 savaş gibi bir hayalim yok. Yalnızca çok oyunculu gireceğim. Çok oyunculuyu kaldırır mı peki.
Cevabınızı alırsınız diye tahmın ediyorum 😉
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu akıcılığa önceki tost makinelerimde Warband oynarken alıştım zaten 😂😂. Yani benim için sorun olmaz. Merak ettiğim Online kaldırır mı?

Yorumlarınız için teşekkür ederim ama ben zaten tek oyunculu girmeyeceğim. Yani 100vs100 savaş gibi bir hayalim yok. Yalnızca çok oyunculu gireceğim. Çok oyunculuyu kaldırır mı peki.

Bu akıcılığa önceki tost makinelerimde Warband oynarken alıştım zaten 😂😂. Yani benim için sorun olmaz. Merak ettiğim Online kaldırır mı?
Kaldırır dediğim gibi akıcılık sorunu yaşarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı