920MX ve i5-7200U laptobu ne kadara satabilirim?

Cemtastan23

Hectopat
Makaleler
1
Ben elimdeki laptopu satıp biriktirdiğim paranın üstüne koyarak sistem toplayacağım bu laptop ne kadar eder.

Intel HD Graphics 620.

NVIDIA GeForce 920MX.

Intel Core i5-7200u

4 GB RAM.

905 GB SSD mi HDD mi tam anlayamadım adı ST1000LM035-1RK172

4 yıldır kullanıyorum.

Ufak çizikler var.

Sorun yok eğer RAM ekleyebilirsen ekle ve 16 GB kadar çıkar ve biraz cihazın yüzeyi temizle olmaz ise üst kasayı ve alt kasayı sıfırı ile değiştir ve sat. Termal macun ve anakartı temizle sonuçta tozlu bir teknolojik eşya satılmaz hocam.

Aynı cihaza 4 GB RAM harici HDD aparatı ile 3200e koydum. Yukarıda arkadaşa inanma 4500TL'ye kimse almaz. 2 ay boyunca 4500TL'ye ilana koydum. Gerek Letgo gerek sahibinden, Facebook olsun. Kimse o kadar fiyat vermek istemiyor. Mümkünse 3500TL altı tutmaya çalış fiyatı.

Sorun yok eğer RAM ekleyebilirsen ekle ve 16 GB kadar çıkar ve biraz cihazın yüzeyi temizle olmaz ise üst kasayı ve alt kasayı sıfırı ile değiştir ve sat. Termal macun ve anakartı temizle sonuçta tozlu bir teknolojik eşya satılmaz hocam.
kasayı değiştirsem rami 8gb yapsam ne kadar masraf harcarım ortalama
Aynı cihaza 4 GB RAM harici HDD aparatı ile 3200e koydum. Yukarıda arkadaşa inanma 4500TL'ye kimse almaz. 2 ay boyunca 4500TL'ye ilana koydum. Gerek Letgo gerek sahibinden, Facebook olsun. Kimse o kadar fiyat vermek istemiyor. Mümkünse 3500TL altı tutmaya çalış fiyatı.
ufak düzenleme yapsam 3500 den fazla gider gibi reis

Yeni konular

Geri
Yukarı