9300 TL'ye RTX 3060 modeli önerisi

Bu fiyata soğutması ve mimari olarak en iyi RTX 3060 nedir? Önerilerinizi bekliyorum.

ASUS tabii ki.

AMD ile sorun yaşadığını hatırlıyorum. Bu yüzden AMD önermeyeceğim lakin bu bütçelere çıkıldığı takdirde biraz daha verilip 3060 yerine 3060 Ti almak çok daha mantıklı. Geçenlerde 9500 civarına düştü diye hatırlıyorum. Soruna cevap olarak yukarıdaki TUF 3060, o bütçede en iyi soğutmaya sahip model.

ASUS tabii ki.
Hocam öneriniz için teşekkürler satıcı güvenilir mi acaba ve bende ASUS PRİME MİCRO H510M-E var ve ek olarak elimde Ekran kartı desteği var bir sıkıntı çıkartır mı?

Hocam öneriniz için teşekkürler satıcı güvenilir mi acaba ve bende ASUS Prime Micro H510M-E var ve ek olarak elimde Ekran kartı desteği var bir sıkıntı çıkartır mı?

Hocam bence 3060 alacaksanız okadar vermeyin bunu alın geçin:
O kadar verilecekse 3060 Ti kovalanması taraftarıyım.

AMD ile sorun yaşadığını hatırlıyorum. Bu yüzden AMD önermeyeceğim lakin bu bütçelere çıkıldığı takdirde biraz daha verilip 3060 yerine 3060 Ti almak çok daha mantıklı. Geçenlerde 9500 civarına düştü diye hatırlıyorum. Soruna cevap olarak yukarıdaki TUF 3060, o bütçede en iyi soğutmaya sahip model.
Evet hocam AMD ile sorun yaşadım fakat sizce ne olmuş olabilir? Sistem garantiye gitti ve puff işlemci ram ssd arızalı kart sağlam çıktı şimdi elime biraz para geçti sistem gelsin deneyecegim eğer sorun devam ederse RTX3060 alacağım.

Hocam bence 3060 alacaksanız okadar vermeyin bunu alın geçin:
O kadar verilecekse 3060 Ti kovalanması taraftarıyım.
Hocam bu fiyata RTX 3060Tİ önerebilir misiniz peki?

Hocam bu fiyata RTX 3060 Ti önerebilir misiniz peki?

Şu an en ucuz 10300TL'ye var ama indirimde 9K'ya düşecektir:

Geri
Yukarı