9400F sistemde Windows 10 hoş geldiniz yazısında kapanıyor

Ganibasabak

Hectopat
Herkese merhabalar Windows 10 Pro 64 kullanıyorum hoş geldiniz yazısında takılıyor PC reset atıyor sürekli olarak.

Format attım olmadı.
SSD kullanıyorum yeni aldım.
PSU 650W yeni aldım.
Güvenli mod ile çalıştırıyorum açılıyor.
RAM'lar yeni.

Sistem.
9400F.
H310mk.
2x8 G.Skill RAM.
480 GB SSD.
650W PSU.

Güvenli modda sıkıntısız açabiliyorsanız eğer,
MSI Afterburner veya onun gibi bir uygulama ile bileşenlerin güç ayarlarıyla veya ram'lerin frekans değerleri ile oynadıysanız ondan kaynaklı olabilir.Eğer bu tarz bi işlem yapmadıysanız sebebini bilmiyorum,daha bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Güvenli modda sıkıntısız açabiliyorsanız eğer,
MSI Afterburner veya onun gibi bir uygulama ile bileşenlerin güç ayarlarıyla veya ram'lerin frekans değerleri ile oynadıysanız ondan kaynaklı olabilir.Eğer bu tarz bi işlem yapmadıysanız sebebini bilmiyorum,daha bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır.
Bilgisayar formatlı daha hiç bir şey yüklü değil ram frakansi 2666 da şuan.
SSD nedir? RAM frekansını ayarların mı?
Sandisk 480 GB SSD ram frakansi 2666 da

Herkese merhabalar Windows 10 Pro 64 kullanıyorum hoş geldiniz yazısında takılıyor PC reset atıyor sürekli olarak.

Format attım olmadı.
SSD kullanıyorum yeni aldım.
PSU 650W yeni aldım.
Güvenli mod ile çalıştırıyorum açılıyor.
RAM'lar yeni.

Sistem.
9400F.
H310mk.
2x8 G.Skill RAM.
480 GB SSD.
650W PSU.
Sisteminizde harici grafik kartı bulunmuyor mu? Eğer bulunmuyor ise 9400f işlemci ile zaten görüntü alamazsınız , yanlış anlamış olabilirim soruyu.

Sisteminizde harici grafik kartı bulunmuyor mu? Eğer bulunmuyor ise 9400F işlemci ile zaten görüntü alamazsınız, yanlış anlamış olabilirim soruyu.

1050 Ti var. Ekran kartsız çalışmaz bu sistem. Ben de yazmayı unutmuşum.
Arkadaşlar, problemi çözdüm sanırım. Ekran driver olunca bu problemi yapıyor. Ekran driveri silince düzeliyor. Ekran kartı problemi gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı